גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.519 -0.114
אירו 4.1506 +0.106
ליש"ט 4.6635 +0.314
100 יין 3.1267 +0.382
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

עו"ד עציוני: הקלות לעסקים יסייעו לעסקים צפוניים ולעסקים קטנים

עוזר שר האוצר עו"ד עציוני עדכן על שורת הקלות לעסקים והפחתת הרגולציה ברישוי עסקים. דוד קסטל: תודה על ההתארגנות המהירה והדאגה לפיצוי ולמזעור הנזקים של נפגעי השריפה
29.01.17 / 12:59
דוד קסטל ועו"ד דוד עציוני
29.01.17
דוד קסטל ועו"ד דוד עציוני

"טיפולו של משרד האוצר בנזקי השריפה שהייתה בחיפה בסוף נובמבר הוא טיפול מיידי, יעיל ומתחשב בצרכי הניזוקים הרבים מהשריפה. אנו רואים במינויו של עו"ד דוד עציוני, עוזרו של שר האוצר, כאחראי לנושא, זרז ליעילות  ולהתחשבות", כך אמר נשיא לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון, דוד קסטל, בעת ביקורו של דוד עציוני בלשכת המסחר.

 

דוד קסטל הודה בשם תושבי חיפה לעו"ד עציוני על ההתארגנות המהירה והדאגה לפיצוי ולמזעור הנזקים של נפגעי השריפה. "בזכות פעילותו של עו"ד עציוני נחסכו מנפגעי השריפה נזקים נוספים והרבה עוגמת נפש" אמר נשיא לשכת המסחר.

 

עו"ד עציוני דן עם נשיא לשכת המסחר וצוותו במצב הכלכלי בצפון המדינה ובדרכים לקדם את העסקים בצפון. עוזר שר האוצר עדכן את נשיא לשכת המסחר על תכניות משרד האוצר בהקשר לצפון, ביניהן, ההחלטה לאפיין את חיפה כמרכז ייחודי לתעשיות מדעי החיים.

 

עוד עדכן דוד עציוני בדבר הקלות שונות לעסקים והפחתת הרגולציה לרישוי עסקים בתחומי התכנון והבנייה: בוטל הצורך בהליך של הוצאת היתר לשימוש חורג (בתנאי שההיתר תואם את התוכנית), הוצאת רישיון עסק לא תותנה בתשלום מלוא היטל ההשבחה (כיום אם אין משלמים את מלוא ההיטל, תשלום שיכול להגיע לסכומים גבוהים עוד לפני שהעסק התחיל לפעול – אין מקבלים רישיון עסק) וכן – משרד האוצר העביר החלטה לפיה כ-260 עסקים קטנים לא יהיו זקוקים עוד לרישיון של רשויות כיבוי האש.

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×