גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.519 -0.114
אירו 4.1506 +0.106
ליש"ט 4.6635 +0.314
100 יין 3.1267 +0.382
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

שר התעשייה: נעביר 3 מיליון לשדרוג א.ת. מעלה אדומים

זאת לטובת שדרוג פיזי של אזור התעשייה במישור אדומים שכולל שדרוג של מערכות המים, עמודי התאורה, כבישים, מדרכות ושילוט
14.02.17 / 14:37
אלי כהן וראש עיריית מעלה אדומים
14.02.17
אלי כהן וראש עיריית מעלה אדומים

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן ערך הבוקר סיור במעלה אדומים בליווי מנכ"ל משרד הכלכלה, מנהל אזורי התעשייה במשרד ומנהל מרכז השקעות  ונפגש עם ראש העיר ומנכ"לי המפעלים מיה תעשיות מזון תבלינים  וסטילקון גרין פאוור היושבים באזור התעשייה מישור אדומים שצמוד למעלה אדומים. 

 

אזור התעשייה, מישור אדומים משתרע על 2,823 דונם מתוכם 1,667 מיועד לתעשייה ומלאכה ופועלים בו כ- 330 מפעלים בקשת רחבה של תחומים. כך למשל חברת סטילקון גרין פאוור בע"מ העוסקת בייצור מוצרי אלומיניום ומייצרת תעסוקה הן לתושבי האזור והן לאזרחים פלסטינים. במסגרת הביקור במפעל סטילקון גרין פאוור, הודיע השר כי מתוך השקעה של 12 מיליון שקל של מפעל סטילקון גרין פאוור, יעמדו כ- 3 מיליון שקל של מרכז ההשקעות שיביאו לקליטה של כ- 60 עובדים חדשים למשרד.

 

כמו כן, המשרד יעביר 3 מיליון שקל לשדרוג פיזי של איזור התעשייה במישור אדומים. שידרוג של מערכות המים, עמודי התאורה, כבישים, מדרכות ושילוט. כל זה במטרה להשביח את רמת הפיתוח של אזור התעשייה.  שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן אמר כי "פתיחת מפעלים וחברות נמצא בראש סדר העדיפויות של משרד הכלכלה והתעשייה. המשרד דואג למתן מענקים ממרכז ההשקעות והרשות לחדשנות. מעבר לתמיכות הכספיות, יפעל המשרד לסייע בהסרת חסמים והקלות ברגולציה"

 

ראש עיריית מעלה אדומים קיבל את פני שר הכלכלה והתעשייה בברכה ואמר: "אני שמח לארח את השר אלי כהן, אין ל ספק שרוח חדשה מנשבת כאן. השר כהן הוא ידיד אישי של העיר מעלה אדומים, של ההתיישבות בכלל ותמיד עמד לעינינו וסייע לנו. משרד הכלכלה זה נדבך חשוב לכלכלתה  של מדינת ישראל ואני סמוך ובטוח שיהיה שיתוף פעולה פורה ביני לבין שר הכלכלה והתעשייה הנכנס".

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×