הפצה נאותה

מיטב ספקי השירות העוסקים בהובלה מבוקרת טמפרטורה באוויר ובים, הובלה יבשתית, מסופי המטען וספקי פתרונות אריזה וניטור עבור תעשיית הפארמה לקחו חלק ביום הדרכת GDP שארגן "PORT2PORT", בשיתוף ארגון התאגידים


10:03 ,12.02.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

כ – 80 נציגים מחברות הלוגיסטיקה המובילות בתחום השילוח מבוקר טמפרטורה, התכנסו אתמול להדרכת GDP, אשר התמקדה בתנאי הפצה ואחסנה נאותים לתרופות ומוצרים ביולוגיים.

 

בדברי הפתיחה שיבח אמיר שני, יו"ר ארגון התאגידים של סוכני המכס, את היוזמה של "PORT2PORT" בהקמת ובפעילות הפורום לשילוח מבוקר טמפרטורה כמו גם את חשיבות ההדרכה לעוסקים בתחום. כמו כן, הודה שני לאנשים הלוקחים חלק בפעילות השוטפת של הפורום.

 

היום החל בהרצאה מקצועית של יסמין באזוב, מנהלת הבטחת איכות בחברת Novolog, אשר הסבירה את הסעיפים העיקריים ב – GDP וכיצד נדרש ליישמם בהובלה ואחסנה של משלוחים מבוקרי טמפרטורה. באזוב הדגישה את חשיבותה של מערכת האיכות והטמעתה בתרבות הארגונית של ספקי השירות.

 

בהמשך סקרה בלה מנשרוב, ראש תחום שילוח ביולוגי של חברת טבע, את צרכי השילוח והלוגיסטיקה של חברות הפארמה, מהן הציפיות מהספקים בתחום וחשיבות העברת מקל נכונה בין הגופים השונים לאורך השרשרת. מנשרוב הדגישה את חשיבות תיאום הציפיות בין הספק ללקוח וההקפדה על שקיפות ודיווחים בזמן אמת. כמו – כן, מנתה את האתגרים הצפויים בשילוח תרופות בדגש על אתגרי תשתיות, רגולציה ופתרונות מתקדמים.

 

יעל בונה, מנהלת תחום פארמה ב K+N, הסבירה כיצד לתרגם את שפת הפארמה לשפת השילוח וכיצד ספקי השירות נערכים לקראת משלוחים רגישים: ניהול סיכונים, התאמת ניירת השילוח והדרכת עובדים.

 

עירן קוסובר, סמנכ"ל התפעול של חברת ממן, סקר את פעילות מסוף המטענים והיערכותו לתפעול משלוחי טמפרטורה והדגיש עד כמה חשוב המידע המועבר בזמן אודות משלוחים לאורך השרשרת. כמו כן, נתן טיפים מעשיים הן ללקוחות והן למשלחים ולחברות התעופה כיצד להוביל, לתפעל ולהכין לטיסה משלוחים בצורה מיטבית.

 

את היום הנחה שי חיימוב, מנהל הפורום לשילוח מבוקר טמפרטורה שהוקם ומופעל על ידי "PORT2PORT". השתתפו בו מיטב ספקי השירות העוסקים בהובלה מבוקרת באוויר ובים, הובלה יבשתית, מסופי המטען וספקי פתרונות אריזה וניטור עבור תעשיית הפארמה.

 

לצפייה במצגת של יסמין באזוב - לחצ/י כאן
לצפייה במצגת של יעל בונה - לחצ/י כאן
לצפייה במצגת של עירן קוסובר - לחצ/י כאן