חברת UPS: משלוח קנאביס רפואי ראשון נשלח לצרפת

הליך יצוא המשלוח, שכלל שמנים וטבליות של קנאביס רפואי מחברת פנאקסיה, בוצע על ידי UPS לפי כל תנאי הרגולציה והובלת המוצרים נעשתה בתנאים מבוקרי טמפרטורה. החברה צפויה לבצע משלוחי ייבוא וייצוא נוספים של קנאביס


10:03 ,03.02.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת UPS נכנסת לשוק שילוח הקנאביס הרפואי. בשנה האחרונה הקימה UPS בישראל מחלקה ייעודית לשילוח מוצרי פארמה תחת חטיבת ה-Freight, וזאת בהמשך להקמת מערך UPS Healthcare העולמי. מערך זה המרכז את כל פעילויות השילוח של מוצרי הפרמצבטיקה והמשלוחים הביולוגיים הפך עם הקמתו לאחד הגופים הגדולים בעולם בתחום, עם כ-5000 עובדים ושטח תפעולי ייעודי של כ-750 אלף מטרים רבועים ב-22 מדינות. בישראל מרכזת המחלקה את השילוח של תרופות, חיסונים, תאים חיים, בדיקות ועוד, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר וברגולציות מחמירות.

 

כחלק מהפעילות ולאחר תהליך עבודה ממושך של בניית נהלים ותהליכי עבודה בהתאם לרגולציה, יצא לפני כחודש משלוח יצוא ראשון של קנאביס רפואי מהארץ לצרפת. המשלוח כלל שמנים וטבליות של קנאביס רפואי מחברת פנאקסיה.

 

פנאקסיה אשר נסחרת בבורסה הינה יצרנית הקנאביס הרפואי הגדולה בישראל.

 

תהליך היצוא בוצע על ידי UPS לפי כל תנאי הרגולציה; הובלת המוצרים נעשתה בתנאים מבוקרי טמפרטורה, המשלוח נארז באריזה מיוחדת, והמטען נשלח ישירות למסוף ממ״ן בנתב״ג שם עבר תהליך מכס.

 

לאחר טיסה ישירה, המשלוח נחת בצרפת ומשם עלה לרכב ממוגן ומבוקר טמפרטורה לנסיעה של כ-900 ק״מ עם מעקב GPS.   

 

בחודשים הקרובים צפויה UPS לבצע משלוחי ייבוא וייצוא נוספים של קנאביס.