לופטהנזה קרגו אישרה השימוש בפתרון CSafe RAP

פתרון CSafe RAP משתמש בבידוד ThermoCor VIP ביחד עם מערכת חדשנית לחימום וקירור ומצליח לשמור על טווח טמפרטורות מוגדר לאורך שינוע המוצר. לופטהנזה קרגו: מציעים את אחד הפתרונות המובילים של מכולות מקוררות ללקוחות


11:11 ,24.07.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

לופטהנזה קרגו אישרה את השימוש בפתרון CSafe RAP להובלת מטענים מקוררים ברשת האווירית שלה המשרתת למעלה מ-300 יעדים ביותר ממאה מדינות ברחבי העולם.

 

פתרון CSafe RAP משתמש בבידוד ThermoCor VIP ביחד עם מערכת חדשנית לחימום וקירור ומצליח לשמור על טווח טמפרטורות מוגדר לאורך שינוע המוצר, אפילו בתנאי סביבה קיצוניים ביותר, בין מינוס 30 מעלות ל-54 מעלות - טווח התפעול הרחב ביותר בענף.

 

תורסטן בראון, מנהל פיתוח וניהול מוצרים בלופטהנזה קרגו, ציין כי: ״בעיני מדובר במצב WIN WIN טיפוסי. עם תוספת פתרון ה-CSafe אנו מרחיבים את מגוון הפתרונות שלנו במכולות מקוררות, שאין דומה לו בתעשייה, תוך חיזוק מערכת היחסים שיש לנו עם CSafe. בשילוב הרשת הגלובלית הענפה שלנו, אנו מציעים את אחד הפתרונות המובילים של מכולות מקוררות ללקוחות שלנו״.

 

ג׳ף פפרוורת׳, מנכ״ל CSafe Global, ציין כי ״אנו שמחים להוסיף את לופטהנזה קרגו לרשימה הרחבה של חברות תעופה שאושרו להטיס את פתרון CSafe RAP. זה כבוד עבורנו להעמיק את הקשר שלנו עם לופטהנזה קרגו ולחזק את ההבטחה שלנו להגן על מה שחשוב ביותר עבור הלקוחות שלנו מתחום הפארמה״.