פנאלפינה: המרלו״ג הלוגיסטי החדש בגרמניה קיבל הסמכת GDP

המרכז החדש, שנמצא בסמוך לשדה התעופה של פרנקפורט, מאפשר אחסנה מבוקרת טמפרטורה על פני שטח ענק של 4,500 מ״ר לטובת לקוחות פארמה ו-healthcare, 3,500 מ״ר מתוך שטח זה מאפשר אחסנה בטמפ׳ שבין 15 ל-25 מעלות


09:53 ,15.08.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

מרכז הפראמה הלוגיסטי החדש של חברת פנאלפינה בגרמניה, בסמוך לפרנקפורט, השיג הסמכת Good Distrubition Practice ומוכן כעת לתת שירות ללקוחות בתחום הפארמה וה-Healthcare בכל הקשור לטיפול, שינוע ואחסון מוצרים מבוקרי טמפרטורה.

 

נציין כי המרכז הלוגיסטי הסמוך לפרנקפורט הינו המרכז הלוגיסטי השלישי של חברת פנאלפינה במחוז ריין-מיין, זאת לצד המרכזים מורפלדן וניו-אייסנברג.

 

המרכז הלוגיסטי החדש נמצא בסמוך לשדה התעופה הבינלאומי של פרנקפורט ואף מחובר לכבישים ראשיים ומהירים לרחבי גרמניה. הדבר מאפשר ללקוחות זמני הובלה מהירים בתוך אירופה כמו גם עבור משלוחים בינלאומיים שחולפים באזור זה. משלוח פארמה טיפוסי עושה מסלול היוצא מפרנקפורט, מגיע לסידני באמצעות הובלה אווירית או יוצא מפרנקפורט ומגיע דרך אנטוורפן לארה״ב באמצעות הובלה ימית. 

 

המרכז החדש אף עבר את בדיקות חברת SGS המחמירות והוא בעל ההסמכות המאפשרות לו לפעול על פי התקנות האירופאיות GDP. פנאלפינה דיווחה כי מספר לקוחות מעוניינים להשתמש במתקן החדש שלה לטובת הכנת אריזות למשלוחים, קונסולידציה ואף אחסנה ארוכת טווח. 

 

נציין כי המרכז החדש מאפשר אחסנה מבוקרת טמפרטורה על פני שטח ענק של 4,500 מ״ר לטובת לקוחות פארמה ו-healthcare, 3,500 מ״ר מתוך שטח זה מאפשר אחסנה בטמפ׳ שבין 15 ל-25 מעלות, כמו גם שלוש עמדות טעינה למשאיות, ושטח של 1,000 מ״ר המאפשר אחסנה בטמפ׳ מבוקרת שבין 2 ל-8 מעלות עם שתי עמדות טעינה ייעודיות למשאיות. במרלו״ג שטח אחסון ללמעלה מ-6,000 פאלטים, מכונת אקס-ריי והוא בעל כושר טיפול במטענים מסוכנים.