צים אירחה את פורום IPL למפגש בנושא הובלה ימית

כ-60 מחברי הפוורום נפגשו עם בכירי צים ושמעו על החידושים האחרונים בתחום השירות, על מוצר הקירור של החברה ZIMonitor ואף ערכו סיור בנמל חיפה ושמעו הסברים על פעילות הנמל ועל אופן הטיפול במשלוחים מבוקרי טמפרטורה


10:30 ,06.02.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת צים ופורום Israel Pharma & Medical Logistics קיימו אתמול מפגש ייחודי בנושא הובלה ימית למשלוחים מבוקרי טמפרטורה, בדגש על מוצרי פארמה. באירוע לקחו חלק כ-60 משתתפים, ביניהם יצואנים ויבואנים מקרב חברות תרופות וציוד רפואי, ספקים לוגיסטיים ואנשי הבטחת איכות.

 

את המפגש פתחו יאיר טיטלבאום, סמנכ״ל המכירות הגלובלי בצים, וניר אבני, מנכ״ל צים ישראל, אשר בירכו את המשתתפים וסיפרו על החידושים האחרונים בתחום השירות ועל הפיילוט שנערך בשטר מטען מבוסס טכנולוגיית הבלוקצ׳יין (Blockchain).

 

בהמשך, סקרה יסמין באזוב, מנכ״לית חברת JBC, את דרישות ה-GDP (Good Practice Distribution) בהובלה ימית. בין היתר התייחסה באזוב לנושאי כיול וולידציה, הסכמי איכות מול הגורמים השונים בשרשרת וניהול הסיכונים לכל אורך התהליך.

 

עוד במפגש הציגה מיכל מרקוס, מנהלת מוצר ZIMonitor, את מעטפת השירות של המוצר. מרקוס התייחסה למענה הקיים למגוון רחב של אירועים במהלך ההובלה ולהתרעות שניתן לקבל מהמערכת, ביניהן: חריגת טמפרטורה מהטווח התקין, סטייה מנתיב, ניתוק מקור חשמל ועוד.

 

בחלק השני של היום, התקיים סיור רכוב בנמל חיפה אשר כלל הסבר על פעילות הנמל, צפייה בעמדות הטעינה, הסבר על טיפול במשלוחים מבוקרי טמפרטורה ועוד. במהלך הסיור הוצגה למשתתפים מכולת ZIMonitor תוך כדי הסבר על תפעול המכולה, קביעת הטמפרטורה, המכלה נכונה, כיול ועוד.

 

שי חיימוב, מנהל פורום Israel Pharma & Medical Logistics : ״אנו מודים לחברת צים על אירוח המפגש ועל הדיאלוג המקצועי. שמחנו לפגוש חברה שקשובה לצרכי הלקוחות ולדרישות האיכות. המפגש היווה הזדמנות מצוינת להכיר מקרוב את התהליכים השונים והסיור בנמל חיפה היה מלמד ומעשיר״.