שיא משתתפים בוועידה השנתית לניהול שרשרת האספקה לתעשיית ה- Healthcare

הוועידה הייחודית, שנערכה בשיתוף עם פארק התעשיות קיסריה, משכה את מיטב ספקי השירות, ומאות משתתפים מקרב חברות התרופות, המכשור והציוד הרפואי הפועלות בישראל. שי חיימוב: ״נמשיך לחדש ולהוביל את התחום ואנו כבר עובדים במרץ על הוועידה הבאה״


11:32 ,08.11.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

מספר שיא של משתתפים מקרב חברות פארמה, ציוד רפואי, ספקי שירותים לוגיסטיים, גורמי רגולציה, יבואנים ויצואנים לקחו אתמול חלק במפגש השנתי של פורום IPL שהתקיים אתמול בקיסריה.

 

הוועידה הייחודית, שנערכה בשיתוף עם פארק התעשיות קיסריה, משכה את מיטב ספקי השירות, ומאות משתתפים מקרב חברות התרופות, המכשור והציוד הרפואי הפועלות בישראל. זאת כחלק מפעילות פורום Israel Pharma & Medical Logistics – פורום העוסק בהרחבת הידע המקצועי בנושא ניהול שרשרת האספקה לתעשיית ה-Healthcare.

 

הוועידה התמקדה השנה בחידושים בשרשרת האספקה ובניהול תהליכי איכות ורכש. כמו כן, כללה הוועידה עדכוני רגולציה של משרד הבריאות הן בתחום הפארמה והן בתחום הציוד הרפואי.

 

בין היתר, נידונו מגמות שונות המשפיעות על עולם הבריאות וביניהן פיתוחים טכנולוגיים, רפואה עד הבית ( (Homepitalומהפכת הבריאות הדיגיטלית.

 

לצד המשתתפים הרבים, הציגו ספקי שירות מובילים את פתרונותיהם לתעשיות אלה, וביניהם: פתרונות לשילוח מבוקר טמפרטורה, חידושים טכנולוגיים ואמצעי אריזה ייחודיים שנחשפו לראשונה בוועידה.

 

שי חיימוב, מנהל פורום Israel Pharma & Medical Logistics, מסר כי: ״השנה החלטנו לקיים את הוועידה בקיסריה, בשיתוף עם פארק התעשיות, ואנו מברכים על ההיענות הרבה. נמשיך לחדש ולהוביל את התחום ואנו כבר עובדים במרץ על הוועידה הבאה״.