נבחרת כדורגל של TNT Express ישראל חזרה מאליפות החברה בהולנד

הנבחרת הישראלית, שכוללת כדורגלנים מקצוענים לשער, הגיעה למקום הרביעי בחצי הגמר בתחרות על גביע החברה שנערכה בלומל, הולנד


00:00 ,30.05.2006 מאת: מערכת פורט2פורט

הנבחרת הישראלית, שכוללת כדורגלנים מקצוענים לשער, הגיעה למקום הרביעי בחצי הגמר בתחרות על גביע החברה שנערכה בלומל, הולנד
 
נבחרת כדורגל של TNT Express ישראל, הכוללת מקצוענים לשעבר מהליגה הלאומית (צפרירים חולון והפועל אשקלון), חזרה מהולנד לאחר שהגיעה למקום רביעי בחצי הגמר בתחרות על גביע החברה במתכונת מקצוענית.
 
עובדי החברה, שי פרץ מהפועל אשקלון ואלון בוקסנבאום מצפרירים חולון לשעבר, מספרים: "זה היה כמעט כמו פעם בליגה. המפגש הספורטיבי היה מאומץ ושמחנו לדעת שעדיין לא שכחנו את מיומנויות העבר. האווירה היתה חיובית ותומכת למרות התחרות העזה היות וכולנו, בסופו של דבר, שייכים לאותו גוף".
 
האירוע התקיים בעיר Lommel, כמה ימים לפני אליפות העולם בגרמניה והתנהל בסימן One Family– חיזוק התודעה התאגידית ומודעות לבריאות בקרב כ-160,000 עובדי החברה. TNTשכרה אתר ענק, הכולל פארק ומגרשים, בו התמודדו כ-30 קבוצות מ-30 מדינות על הגביע.
 
אודי כספי, מנכ"ל TNT ישראל: "TNTמייחסת חשיבות עילאית לסביבת העבודה ורווחת העובדים. אנחנו כחברה בינלאומית אירופאית עם הלהט הישראלי המקומי רצינו לנצל את המונדיאל לא רק כדי לאפשר לעובדים להיות מחוברים לאירוע, אלא לתעל אותו להטמעת המסר הספורטיבי העמוק יותר בכל שדרת החברה. ה'ביחד' שלנו כגוף ארגוני הוא "הנפש הבריאה". ואילו הפעילות הפיזית עצמה תשמור על הגוף הבריא של העובדים -  שעל בריאותם אין מתפשרים אצלנו".