יוניקרגו: מרכז לוגיסטי שמיני בארה״ב הפך תפעולי

חטיבת המחסנים של יוניקרגו סיימה בהצלחה הטמעה וביקורת של מרכז לוגיסטי שמיני בארה״ב. המרכז הלוגיסטי החדש בארה״ב מצטרף לאתרים הנוספים שמנהלת יוניקרגו בארה״ב, באירופה ובסין


12:11 ,10.05.2022 מאת: מערכת פורט2פורט

ציפי קורן, סמנכ״ל מחסנים של יוניקרגו, מדווחת כי החברה סיימה בהצלחה ביקורת של PWC שהסתיימה ב-100% הלימות מלאי. מרכז זה מצטרף לרשת המרכזים הלוגיסטיים שמפעילה יוניקרגו בארה״ב ובעולם המשרתים חברות מסחריות וכן את סקטור המוכרים בפלטפורמות הדיגיטליות. עוד מוסרת קורן כי החברה מפעילה מעל 1 מיליון של רגל רבוע מחסנים באמצעות מערכת שליטה ובקרה ייחודית של החברה המאפשרת ללקוח שליטה מלאה על כל המלאים שלו בעולם תוך הנגשת הנתונים ואפשרות ממשק למערכות נוספות לרבות מערכות של הלקוח.

 

עמית חן, מנכ״ל יוניקרגו, מספר כי החברה מנגישה בפועל פתרונות למציאות שהתהוותה בארה״ב בשרשרת האספקה וזאת על ידי פתיחת מרכזים נוספים, בניית מודלים חדשים לפעולה כגון ריקון מכולות בסמוך לנמל והנגשת מחסנים באזורים מרוחקים יותר, וכן חיבור למערכות גלובליות מתקדמות לניטור המטענים בכל רגע. החברה מתאפיינת ביכולת תגובה מהירה לשוק משתנה ומאפשרת ללקוחותיה גמישות תפעולית וחיסכון בעלויות גם בעידן בו המציאות משתנה מיום ליום.

 

יוניקרגו הוקמה בשנת 2015 כמשלח דיגיטלי המשלב בין הדיגיטל לבין פתרונות מותאמים לדרישות הלקוח. החברה מתמחה בפעילות שילוח בינ"ל וכן משלוחי FBA, ניהול מחסנים קדמיים ומרכזים לוגיסטיים והפצה. בחברה מועסקים למעלה מ-100 עובדים והיא מפעילה משרדים בארה״ב, בישראל ובסין וכן נציגות באירופה.