חברת GCX: פועלים לפתיחת טיסה יומית בקו דובאי - ת״א

החברה ציינה אתמול משלוח ראשון של חבילות מדובאי לישראל. חברת GCX אשר מייצגת את ארמקס מדובאי פועלת לשדרוג הפעילות באמצעות האב החברה בדובאי. אירית קריאף, יו״ר ומנכ״לית GCX כך נוכל לייעל משמעותית את השירות ולקצר את זמני המשלוח לטובת הלקוחות״


11:44 ,29.10.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת GCX טיפלה אתמול במשלוח ראשון של חבילות שהגיע מדובאי לישראל באמצעות הובלה אווירית. המשלוח המדובר לא הגיע לישראל בטיסה ישירה אולם למערכת PORT2PORT נודע כי החברה פועלת לפתיחת טיסה יומית וישירה בקו דובאי – תל אביב לטובת פעילות משלוחי בלדרות ואי-קומרס  מרחבי העולם לישראל.

 

חברת GCX מקבוצת קריאף מוכרת בישראל מתחום פעילותה בבלדרות אווירית ומשלוחי אי-קומרס והיא מייצגת מזה 15 שנים את חברת Aramex, חברת שילוח בינלאומית ענקית שנסחרת בנאסד״ק בניו יורק ומשרדיה הראשיים נמצאים בדובאי.

 

בימים אלה, עם חתימת הסכמי הנורמליזציה מול איחוד האמירויות פועלות GCX בראשות המנכ״לית אירית קריאף מול חברת ארמקס על מנת להפעיל טיסה יומית בקו תל אביב - דובאי לטובת משלוחי אי-קומרס ומשלוחי בלדרות שיגיעו לנתב״ג בנתיב מקוצר ומשופר דרך ההאב המרכזי של ארמקס בדובאי.

 

אירית קריאף, יו״ר ומנכ״לית GCX, ציינה בשיחה עם מערכת PORT2PORT כי במשך קרוב ל20 שנה, בהן החברה מייצגת את ארמקס, אנו מתפעלים משלוחי בלדרות ואי קומרס מסין, ארה״ב ואירופה, אולם עד כה נאלצנו להעביר את כל המשלוחים דרך האב החברה בלונדון, ולהימנע משימוש בהאב המרכזי בדובאי. כיום, עם חתימת הסכמי השלום שנחתמו לאחרונה, נוכל לשדרג את השירות ולפעול באמצעות ההאב המרכזי של ארמקס בדובאי, שדרכו עוברים משלוחים שמגיעים בטיסות ישירות מארה״ב והמזרח הרחוק ומכל רחבי העולם היישר לישראל. הרכישות מאמזון, עליבאבא ואתרים רבים אחרים שבהם החברה מטפלת – יעברו דרך האב דובאי. כך נוכל לייעל משמעותית את השירות  ולקצר את זמני המשלוח לטובת הלקוחות״. 

 

נציין כי Aramex הינה רשת שהוקמה בשנת 1982 ומעניקה שירותים לוגיסטיים בעלת  פריסה גלובלית ומעסיקה כיום כ-20 אלף עובדים ברחבי העולם. החברה מעסיקה בדובאי למעלה מ-1,500 עובדים, מאות רכבים ומלגזות לאיסוף והפצת משלוחים, ומפעילה חמישה  מרלו״גים שונים כאשר ההאב בדובאי משמש כהאב המרכזי.

 

נציין כי Aramex הינה רשת בינלאומית לשירותי שילוח ומשלוחי אקספרס, שהוקמה בשנת 1982,  בעלת  פריסה גלובלית בכל העולם ומעסיקה כיום כ-20 אלף עובדים ברחבי העולם. החברה מעסיקה רק בדובאי למעלה מ-1,500 עובדים, מאות רכבים ומלגזות לאיסוף והפצת משלוחים, ומפעילה חמישה  מרלו״גים שונים כאשר ההאב בדובאי משמש כהאב המרכזי.