אל על ממשיכה את מבצע החיילים הבודדים

חברת התעופה מציעה לבני משפחותיהם של חיילים וחיילות בודדים 30% הנחה בטיסה לישראל לקראת יום העצמאות


11:37 ,23.03.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

כמדי שנה מציינת אל על את יום העצמאות באווירה חגיגית. לקראת החג מציעה חברת התעופה, בשיתוף האגודה למען החייל, הנחה של 30% בטיסותיה למשפחות החיילים הבודדים, על מנת לאפשר להם לחגוג יחדיו את יום העצמאות בישראל.

 

המבצע הנוכחי משתלב בתוך המהלך המתמשך של אל על לאיחוד החיילות והחיילים הבודדים עם משפחותיהם. המהלך החל בראש השנה במבצע "חיבוק איתן", שבו אל על התגייסה, בשיתוף האגודה למען החייל והתאחדות בתי המלון בישראל, להטיס לארץ, ללא עלות, הורים לחיילים בודדים שלקחו חלק במבצע "צוק איתן" ממגוון יעדיה בעולם ברכבת אווירית מיוחדת.

 

מנכ"ל אל על דוד מימון: "חברת אל על מציינת את יום העצמאות בהוקרה לחיילים ולחיילות הבודדים. כאות הוקרה לחיילים ולחיילות הבודדים שלקחו חלק בלחימה במבצע 'צוק איתן', יזמנו מבצע, על מנת לאפשר לחיילים לקבל חיבוק מקרוב מהיקר להם מכל ביום העצמאות. אל על, כחברה לאומית, מוקירה ומודה בפרויקט המיוחד הזה לפעילותם  של החיילים ומאחלת להם ולמשפחותיהם שנת שלום וביטחון".

 

יו"ר האגודה למען החייל אביגדור קהלני: "האגודה למען החייל מחבקת את חיילי צה"ל בכלל ואת החיילים הבודדים בפרט. החיילים הבודדים מגיעים לישראל ומתגייסים לצה"ל כמעשה הירואי וציוני ממדרגה ראשונה. שיתוף הפעולה עם אל על יקל על הוריהם ויאפשר להם להגיע לארץ ולחגוג יחד עם ילדיהם את יום העצמאות של מדינת ישראל".  

 

המחירים המיוחדים יינתנו  למשפחות החיילים הבודדים, לעד שני קרובי משפחה מדרגה ראשונה, מיעדי אל על הבאים: ארה"ב (ניו יורק ולוס אנג'לס)  וקנדה, רוסיה, צרפת, אנגליה, בלגיה, איטליה, גרמניה (מפרנקפורט ומינכן בלבד), הולנד, שוויץ, ספרד, רומניה, פולין ואוסטריה, דרום אפריקה, הודו, סין ותאילנד.