דלתא אייר ליינס מגדילה את מספר הטיסות בקו ת״א – ניו יורק

בהתאם לביקושים חברת התעופה הודיעה על הגדלת הקיבולת במהלך הקיץ ותקופת החגים עד לשלוש טיסות יומיות. אסתי הרשקוביץ׳, מנהלת פעילות דלתא בישראל: ארה״ב היא יעד הטיסות מספר אחד


12:15 ,04.05.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת דלתא איירליינס מגיבה לעלייה בביקוש לטיסות בין ישראל לארה״ב, ומגדילה את מספר הטיסות בלוח הזמנים שלה, שעומד להגיע לשלוש טיסות יומיות בהמשך השנה.

 

ההקלה במגבלות הטיסה, בד בבד עם חיסון האוכלוסייה התופס תאוצה בשתי הארצות, הניעו את דלתא להגדיל את תדירות הטיסות מ-10 ל-14 בשבוע, החל מ- 1 ביוני, כאשר מ-2 בספטמבר, בהתקרב עונת החגים, תתווסף אליהן גם טיסה יומית שלישית.

 

אסתי הרשקוביץ׳, מנהלת פעילות דלתא בישראל: ״אנחנו יודעים שהלקוחות להוטים לחזור לחייהם הרגילים כפי שהיו  לפני המגפה, וזה כולל מבחינתם גם לשוב ולטוס. ארה״ב היא יעד הטיסות מספר אחד, והשנה תהיה לזה גם משמעות מיוחדת משום שרבים מלקוחותינו טסים כדי לפגוש סוף סוף חברים ולהתאחד מחדש עם בני משפחה״.

 

הקיץ דלתא תפעיל מדי יום טיסות ישירות בין נמל התעופה בן גוריון לנמל התעופה הבינלאומי ג׳ון פ. קנדי בניו יורק עם מטוסה החדש ביותר – מטוס האיירבוס A330-900neo. מנמל התעופה - JFK, דלתא מציעה טיסות המשך נוחות, היוצאות באותו יום לכל רחבי ארה״ב.

 

בנוסף, החברה מציעה גם גמישות בשינוי הזמנות של כרטיסים אשר מתחילים מחוץ לארה״ב ונרכשו החל מה-1 למאי 2021. החברה מאפשרת הארכת תוקף הכרטיסים שאמורים לפוג ב-2021 וכרטיסים שיירכשו במהלך 2021 – וזאת עד ל-31 בדצמבר 2022.