וויזאייר מחדשת הטיסות בקו תל אביב סופיה ובודפשט

זאת בנוסף לקווים לווינה ולונדון. החברה מפעילה כרגע כ-10% מקיבולת טיסותיה ומצפה כי בהתאם לעלייה בביקוש לנסיעות פנאי ועסקים יעלו ל כ- 60%- 70% עד סוף השנה


11:25 ,25.05.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

בהמשך להכרזת Wizz Air כי תחזור לפעול מישראל בקו תל אביב-וינה, ולונדון (לוטון) החברה מודיעה גם על החזרת הקווים תל אביב- סופיה ותל אביב- בודפשט לפעילות החל מאתמול.

 

החברה הודיעה כי היא מנטרת באופן רציף את הביקוש לקווים ובהתאם לכך, מתאימה את לוח הטיסות. כמו כן, על הנוסעים לוודא טרם עלייתם למטוס כי הם עומדים בתנאי הכניסה למדינה אליה הם טסים. כרגע, החברה מפעילה כ-10% מקיבולת טיסותיה ומצפה כי בהתאם לעלייה בביקוש לנסיעות פנאי ועסקים יעלו ל כ- 60%- 70% עד סוף השנה.

חברת התעופה החלה ב- 1 במאי בהפעלת תקני ההיגיינה החדשים בכל מערך טיסותיה, כבר משלב הבורדינג לטובת הנוסעים והצוות. בכדי להפחית אינטראקציה לא חיונית בשדה התעופה, וויזאייר מבקשת מהנוסעים כחלק מאמצעים אלו ובנוסף לשמירת מרחק בכל שלבי הטיסה, לבצע צ'ק-אין ורכישות כגון תשלום עבור תיקים נוספים באופן מקוון.

 

למרות יעילותם הגבוהה של מסנני ה-HEPA בכל מטוסי Wizz Air, אנשי הצוות והנוסעים יידרשו לחבוש מסכות לכל אורך הטיסה. צעדי זהירות נוספים כוללים בין היתר: חלוקת מגבוני חיטוי לכל נוסע, הסרת המגזינים מהמטוס ואי קבלת תשלום במזומן על המטוס. בטיסות בהן גורם העומס מאפשר, הצוות ישגיח על מרחק בין מושבים לנוסעים. כמו כן, המטוסים יעברו חיטוי יומי, בהתאם להנחיות הרשמיות.