טורקיש איירליינס השיקה ערכת שינה חדשה

ההדפסים של האוסף תואמים מבחינה ויזואלית את העיצובים של מדים חדשים התא ופנים התא. המרכיבים העיקריים של הסט החדש הינם שמיכה, משטח השינה והכרית, והם מוצעים לטסים במחלקת העסקים


12:21 ,04.03.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

טורקיש איירליינס השיקה לאחרונה את ערכת השינה החדשה, Flow Sleeping Set, עם עיצוב חדש לנוסעיה. החל מה-19 בפברואר, האוסף החדש מוצע ללקוחות החברה הטסים במחלקת עסקים.

 

הסט הופק בשיתוף פעולה מוצלח של טורקיש אירליינס ו-Zorlu Tekstil ונושא את חתימותיהם של מעצבים מומחים. מטורקיש איירליינס נמסר כי האוסף שואף להציע סביבת שינה בריאה ואיכותית יותר.

 

מחברת טורקיש איירליינס נמסר כי ״העיצוב של האוסף משקף את פילוסופיית ה-Flow של חברת התעופה הטורקית, המותג הדינמי של חברת התעופה ואת תפיסת השירות המתמדת״. ההדפסים של האוסף תואמים מבחינה ויזואלית את העיצובים של מדים חדשים התא ופנים התא. המרכיבים העיקריים של הסט החדש הינם שמיכה, משטח השינה והכרית.

 

מר Zeki Çukur, סגן מנהל בכיר קייטרינג ומוצרי טיסה של טורקיש אירליינס משתף את הראייה שלו על הסט החדש: ״עם המעבר לנמל התעופה החדש באיסטנבול, הבית החדש שלנו, אנו ממשיכים להוסיף חידושים במקביל לשינוי שאנו עוברים. הנוסעים שלנו יחוו כעת את השיפור באיכות, המובא על ידי החידושים האלה, בשנתם עם ה-'Flow Sleeping Set' החדש. יצרנו את המוצרים החדשים שלנו לאחר תהליך מו״פ ותקופת עיצוב ארוכים בכדי שיציעו חוויה ייחודית באמצעות העיצוב והנוחות שלהם״.