קבוצת צ׳אלנג׳: השקת פעילות להונג-קונג בשיתוף עם ענקית הסחר Alibaba

חברת אליבאבא תיקח חלק בנפח הפעילות בכדי לספק ללקוחותיה בשוק הישראלי והאירופאי שירות טוב ומהיר יותר עבור מוצרי AliExpress תוך קיצור משמעותי של זמני האספקה. עפר גלבוע: ממשיכים להרחיב הפעילות באסיה


09:02 ,15.09.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

קבוצת צ׳אלנג׳, באמצעות חברת הבת ק.א.ל קרגו, תשיק ב-6 לאוקטובר, 2020 קו בנתיב ת״א - הונג-קונג – ת״א - ליאז׳. הטיסות יתקיימו בשיתוף פעולה עם חברת Caniao (זרוע הלוגיסטיקה של ענקית הסחר Alibaba) שתיקח חלק בנפח הפעילות בכדי לספק ללקוחותיה בשוק הישראלי והאירופאי שירות טוב ומהיר יותר עבור מוצרי AliExpress תוך קיצור משמעותי של זמני האספקה.

 

פעילות הקו תתקיים במתכונת של 3 טיסות שבועיות שיחברו את ת״א בטיסה ישירה להונג-קונג. כחלק מסל הפתרונות אותן תציע הקבוצה ללקוחותיה, יתאפשר חיבור של מטענים ליעדי המשך רבים בכל אזור אסיה-פסיפיק (יפן, קוריאה, סינגפור, טיוואן, סין ועוד) הן בטיסות היבוא והן בטיסות היצוא. כמו כן, פעילות זו תאפשר ללקוחות הקבוצה הטסת מטענים מ ולאסיה לכל יעדי ההמשך אליהם הקבוצה פועלת היום. הקבוצה תפעיל בקו את מטוסי המטען שבבעלותה מדגם 747-400F בעלי קיבולת של עד 120 טון ו-720 קוב.

 

עפר גלבוע, בעל השליטה בקבוצת Challenge, ויו״ר, ק.א.ל, מסר: ״קבוצת צ׳אלנג׳ ממשיכה את תהליך פיתוח והרחבת פעילות הקבוצה באסיה. הסכם אסטרטגי זה יאפשר לקבוצה להמשיך את תהליך הצמיחה שלה וחיבור ישיר בין השוק הישראלי ובין אסיה בכדי לתת מענה מלא לצרכי המשק הישראלי גם לימים שאחרי הקורונה, תוך הרחבת סל הפתרונות והמוצרים שהקבוצה מציע לכלל לקוחותיה. במקביל תמשיך הקבוצה להפעיל  את הקו לוואהן ול- CGO מליאז׳. יחד עם הרחבת הפעילות הלוגיסטית של הקבוצה בליאז והגדלת פעילות האי-קוןמרס״.

 

ק.א.ל הינה חלק מקבוצת Challenge הפעילה בזירה הבינלאומית ומונה מספר חברות הנמצאות בשליטה משותפת, וביניהן: קאל, חברת המטענים הישראלית, LACHS, מסוף המטענים הבלגי, Challenge Airlinis (BE) חברת תעופה בלגית ו Challenge Air-Cargo המשמשת כזרוע המסחרית של הקבוצה עם משרדי מכירות ברחבי אירופה, שנועדו להגביר ולחזק את הנוכחות הקבוצה בזירה הבינלאומית. הקבוצה כולה מרוכזת סביב HUB תפעולי אחד המצוי בליבה של אירופה- בליאז' בלגיה, וממנו טסים מטוסי הקבוצה ליעדים בצפון אמריקה אירופה ישראל וסין.