ק.א.ל קרגו הטיסה ציוד מיגון רפואי לארה״ב ואירופה

לאחר המחסור החל ייצוא של למעלה מ-5.6 מיליון מסיכות וציוד מגן לארה״ב ואירופה. רוב המסכות וציוד המגן שמיוצאים לחו״ל הגיעו לישראל מסין ומדינות אחרות. עופר גלבוע, מבעלי ק.א.ל: אני מאמין כי המגמה תימשך גם בשבועות הקרובים


14:20 ,12.05.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

לאחר המחסור שהורגש בישראל של מיליוני מסיכות מגן מקורונה במהלך החודשים מרץ ואפריל בימים האחרונים, החל גל של ייצוא מסיכות שהגיעו בחודשיים האחרונים לארץ מסין ומדינות אחרות, ליעדים שונים בעולם בעיקר לארה״ב ומדינות באירופה.

 

חברת ק.א.ל קרגו, חברת הובלת המטענים הגדולה בישראל, מדווחת כי בשבוע האחרון הטיסה לארה״ב 3.5 מיליון מסיכות כירורגיות ו-500,000 מסיכות KN95, וכי לפריז הטיסה  2.1 מיליון מסיכות כירורגיות ו-230,000 מסיכות KN95.

 

מק.א.ל קרגו נמסר עוד כי בימים הקרובים צפויים משלוחים נוספים של מיליוני מסיכות כירורגיות, מסיכות KN95, כפפות וציוד מגן נוסף מישראל לארה״ב ואירופה. עוד נמסר כי חברת ק.א.ל קרגו אף מטיסה דרך פעילותה הסדירה מסיכות וציוד מגן מסין לאירופה וארה״ב.

 

עופר גלבוע, בעל השליטה בקבוצת CHALLENGE ויו״ר חברת ק.א.ל קרגו, מסביר כי ״לאחר שהובלנו בטיסות מיוחדות מיליוני מסיכות לישראל במהלך מרץ ואפריל התחלנו גם לייצא מסיכות מישראל לחו״ל לאחר שבשבועיים האחרונים חלה עלייה גדולה של בקשות לייבוא מסיכות מישראל. אני מאמין כי המגמה תימשך גם בשבועות הקרובים״.