אורן סנדרוסי מונה למנהל מסוף המטענים של ממן בנתב״ג

סנדרוסי יחליף את ערן קוסובר שהחליט לצאת לדרך חדשה לאחר כ-25 שנות עשייה בקבוצת ממן. בתפקידו האחרון ניהל סנדרוסי את חטיבת תעופה והפרויקטים בקבוצת זוקו שילובים, זכיינית קאטרפילר בישראל


10:36 ,21.06.2022 מאת: מערכת פורט2פורט

הנהלת קבוצת הלוגיסטיקה ממן החליטה על מינויו של אורן סנדרוסי (51) למנהל מסוף המטענים ומרכז המיון של ממן בנתב״ג. סנדרוסי יחליף את ערן קוסובר שהחליט לצאת לדרך חדשה לאחר כ-25 שנות עשייה בקבוצת ממן.

 

סנדרוסי, אל״מ במילואים, החל דרכו כמפקד בית הספר למקצועות טכניים בבסיס הטכני בחיפה  חיל האוויר, לאחר מכן כיהן כמפקד יחידת הלוגיסטיקה, ההנדסה והבקרה של להק ציוד. עם שחרורו מהצבא עבר לכהן כראש אגף בתי מלאכה ולוגיסטיקה, אל על נתיבי ישראל.

 

בתפקידו האחרון ניהל סנדרוסי את חטיבת תעופה והפרויקטים בקבוצת זוקו שילובים, זכיינית קאטרפילר בישראל העוסקת ביבוא, שיווק ומכירה של ציוד, חלפים, ייזום פרויקטים ומתן שירותים מתקדמים לצה״ל, רכבת ישראל, תעשיות ביטחוניות, חברת חשמל, נמלים ולקוחות פרטיים.

 

בועז צפריר, מנכ״ל קבוצת ממן: ״אנו מודים לערן קוסובר על עשרות שנות פעילות ותרומה לקבוצה ומאחלים לו בהצלחה בדרכו החדשה. אורן סנדרוסי מביא עמו ניסיון של למעלה מ-30 שנה בניהול מערכות גדולות ומורכבות עתירות משאבים, טכנולוגיה וכוח אדם בצה״ל ובאזרחות. אין לנו כל ספק כי הוא האיש להוביל את המהלכים הנדרשים לביסוס מעמדו של מסוף המטענים של ממן כמוביל באסטרטגיית השירות והחדשנות התפעולית בקבוצה״.