ירדן אינה מתירה כניסת איטלקים וסינים דרך עקבה

מנכ״ל שדה התעופה הבינלאומי ע״ש המלך חוסיין בעקבה ציין כי ננקטים אמצעים קפדניים כדי למנוע את כניסת נגיף הקורונה להיכנס לממלכה דרך עקבה, וכי שדה התעופה התקין סורקים תרמיים כדי לבדוק את הנוסעים ולהבטיח שהם נקיים מנגיף הקורונה


09:37 ,01.03.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

 

מנכ״ל שדה התעופה הבינלאומי ע״ש המלך חוסיין בעקבה, נאסר אל-מג׳אלי, הודיע כי הוא יפסיק לקבל תיירים ממדינות נגועות בווירוס קורונה, ובכלל זה סין ואיטליה. הוא ציין בהצהרה לתקשורת כי ננקטים אמצעים קפדניים כדי למנוע מנגיף קורונה להיכנס לממלכה דרך עקבה.

 

לדברי אל-מג׳אלי, מהמטוסים המגיעים מאיטליה לעקבה מורשים לרדת רק הירדנים וגם זאת לאחר שהם נבדקים בקפדנות כדי לוודא שהם נקיים מנגיף קורונה. אל-מג׳אלי הוסיף כי שדה התעופה התקין סורקים תרמיים כדי לבדוק את הנוסעים ולהבטיח שהם נקיים מנגיף קורונה.

 

ובתוך כך שר הבריאות הירדני, ד״ר סעד ג׳אבר, עודכן אתמול בנוגע לאמצעי הביטחון, המניעה והרפואה שהונהגו בנמל התעופה הבינלאומי ע״ש המלכה עאלייה בעמאן וזאת כדי למנוע את כניסת נגיף הקורונה החדש. השר, במהלך סיור בשדה התעופה בליווי משלחת צבאית וביטחונית, הסביר כי ביחס לנוסעי הטרנזיט בשדה התעופה, יועברו לאזור בידוד מיוחד במתחם שדה התעופה, תוך התחשבות בתנאים והשירותים הניתנים להם עד יציאתם מהממלכה.