גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.641 -0.573
אירו 4.106 -0.509
ליש"ט 4.6608 -0.633
100 יין 3.2995 +0.045
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

ממחר: טיסות מסחריות פנים ארציות ראשונות מנמל התעופה רמון

בהתאם ללוח הטיסות של רשות שדות התעופה ינחתו וימריאו מחר ברמון שש טיסות פנים ארציות של חברות ישראייר וארקיע. נמל התעופה בעיר אילת ייסגר לפעילות ב-18 במרץ והחל מאפריל כל הטיסות הבינלאומיות ייצאו מרמון
03.02.19 / 12:12
ממחר: טיסות מסחריות פנים ארציות ראשונות מנמל התעופה רמון
03.02.19
ממחר: טיסות מסחריות פנים ארציות ראשונות מנמל התעופה רמון

כשבועיים לאחר חנוכת שדה התעופה הבינלאומי רמון-אילת, ע״ש אילן ואסף רמון, יחלו מחר (יום שני) להמריא ולנחות טיסות מסחריות פנים ארציות בשדה התעופה רמון. הטיסות הפנים ארציות יפעלו בהדרגה עד למעבר המלא מהטרמינל הישן במרכז העיר אילת לנמל החדש רמון. בהתאם ללוח הטיסות של רשות שדות התעופה (רש״ת), ינחתו וימריאו מחר ברמון שש טיסות פנים ארציות של חברות ישראייר וארקיע.

 

הטיסה הראשונה של חברת ישראייר תנחת בנמל התעופה רמון בשעה 18:45 בערב ותמריא חזרה לשדה דב ב-19:15 בערב. טיסה של חברת ארקיע תנחת ברמון בשעה 20:20 בערב ותמריא חזרה לשדה דב ב-20:55 בערב. טיסה שלישית של ישראייר תנחת בשעה 21:15 בערב ותמריא חזרה לשדה דב ב-21:45.

 

לרשות הנוסעים יעמדו מחר שירותי הסעה לרמון מנמל התעופה הישן באילת, ללא תשלום, החל משעתיים וחצי לפני מועד ההמראה המתוכנן, בתדירות של 15 דקות. ההסעות לנמל התעופה רמון יועמדו לרשות הציבור במגרש החנייה הסמוך לנמל התעופה אילת (בין הטרמינל לתחנת הדלק). ההסעות מנמל התעופה רמון לאילת יצאו ממגרש החנייה הסמוך לאולם מקבלי הפנים.

 

הטיסות המסחריות יועתקו מנמל התעופה הישן באילת לשדה החדש ברמון בהדרגה עד לסגירתו המלאה של נמל תעופה אילת ב-18 במרץ 2019. ב-31 במרץ 2019 יופסקו גם כל ההמראות והנחיתות של הטיסות האזרחיות הבינלאומיות בנמל התעופה עובדה ויועתקו לנמל רמון.  

 

הטיסות הבינלאומיות המסחריות בנמל  התעופה הבינלאומי רמון יופעלו גם הן באופן מדורג. ב-4 ו-11 למרץ ינחתו וימריאו מרמון שתי טיסות בינלאומיות של חברת Ryanair לפוזנאן ופראג. ב-2 באפריל 2019 תועתק כל פעילות הטיסות הבינלאומיות מעובדה לרמון.

 

השר כץ ציין כי נמל התעופה רמון ישמש את התעופה הבינלאומית והפנים ארצית לדרומה של המדינה ויחליף את השדות הקיימים באילת ובעובדה. לדבריו, הנמל ישמש כשדה תעופה בינלאומי נוסף של מדינת ישראל ושדה אלטרנטיבי לנתב"ג, בשעת חירום.

 

שמי אילת והנגב נפתחים לתחרות ומצטרפים למדיניות השמים הפתוחים, שהובילה לתחרות ולהוזלה דרמטית של מחירי הטיסות, לגידול עצום במספר הנוסעים. היעד לשנה הנוכחית הוא 25 מיליון נוסעים״, אמר השר כץ.

 

שר התחבורה הוסיף כי נמל רמון יהיה אבן שואבת ליצירת אלפי מקומות עבודה בתעשיית התיירות והנופש, התחבורה והשירותים. לדבריו, מדובר בתנופת פיתוח משמעותית לאילת ולכל דרום הארץ. נמל התעופה רמון הוא הנמל האזרחי הבינלאומי הראשון שנבנה מאז קום המדינה. הנמל שנבנה בסטנדרטים גבוהים של בטיחות, ממוחשב לחלוטין וכולל מערכות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×