עו״ד ירון זפט ישמש כיועץ המשפטי של רשות שדות התעופה

עו״ד זפט ייכנס לתפקידו בראשית ספטמבר 2018 ויחליף את עורך הדין אריה שחם המסיים את תפקידו לאחר 14 שנים בתפקיד. עו״ד זפט שימש עד לאחרונה כיועץ המשפטי של חברת נתיבי ישראל


09:20 ,12.06.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

עו״ד ירון  זפט נבחר על ידי וועדה בראשות מנכ״ל רש״ת יעקב גנות, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה עו״ד מר מאיר לוין, סמנכ״ל למנהל וארגון חגי זמיר ונציגי ציבור. 

 

עו״ד ירון זפט היועמ״ש החדש של רש״ת שימש עד לאחרונה כיועץ המשפטי של חברת נתיבי ישראל. בין 2009-2015 שימש היועץ המשפטי של רכבת ישראל, ועד 2008 שימש שותף מנהל במשרד זפט, פוזנר, פיינגולד בירושלים. לעו״ד זפט  ניסיון עתיר בפרויקטים תשתיתים גדולים ומורכבים , בניהול התקשרויות, בניהול חוזים מסחריים - לרבות עסקאות בינ״ל, בתחומי המשפט האזרחי, מסחרי וליטיגציה.

 

מהנהלת רשות שדות התעופה נמסר כי: ״אין ספק כי עו״ד זפט הינו עו״ד ראוי ביותר למלא את תפקידו של היועץ המשפטי ברשות ואנו מאחלים לירון הצלחה רבה בתפקידו החדש״. 

 

עו״ד אריה שחם המסיים את תפקידו ברשות שדות התעופה לאחר 50 שנות עבודה פורייה ברשות שדות התעופה. מרש״ת נמסר כי היא המשיכה  את העסקתו של עו״ד אריה שחם מעבר לגיל הפרישה (באישור משרד האוצר), בשל הידע המקצועי של שחם בעולם התעופה ביעוץ משפטי  והתקשרויות ונושאים ייחודיים בעולם ביטוח התעופה. שחם ניהל את המחלקה המשפטית  של רשות שדות התעופה העוסקת בלווי ובחינת עשרות מכרזים, מאות חוזים, הסכמים מסחריים בארץ ובעולם, ביטוחים בינ״ל ופעילות משפטית על כל גווניה וניהול צוות המונה 8 משפטנים עורכי דין עובדי הרשות.