גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.69 -0.216
אירו 4.1932 -0.24
ליש"ט 4.7596 -0.067
100 יין 3.3733 +0.021
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

חברת DMC Trucks השיקה את משאיות פורד בישראל

באירוע ההשקה הוצגה משאית השנה בעולם לשנת 2019 – הפורד FORD F-MAX. שחר שמש, מנכ״ל דלק מוטורס: מודעים לתחרות הגדולה שיש בענף המשאיות ולכן אנו נציע ללקוחותינו מחירים אטרקטיביים, ואחריות מקיפה וייחודית
24.10.18 / 10:48
חברת DMC Trucks השיקה את משאיות פורד בישראל
24.10.18
חברת DMC Trucks השיקה את משאיות פורד בישראל
24.10.18
חברת DMC Trucks השיקה את משאיות פורד בישראל
מימין: סרחאן טורפן ושחר שמש צילום: רוני פוקס
24.10.18
מימין: סרחאן טורפן ושחר שמש צילום: רוני פוקס
מימין: ערן דנון ויוסי יצחק צילום: רוני פוקס
24.10.18
מימין: ערן דנון ויוסי יצחק צילום: רוני פוקס
״משאית השנה״, פורד F MAX
24.10.18
״משאית השנה״, פורד F MAX
פנים משאית פורד F MAX
24.10.18
פנים משאית פורד F MAX
פנים משאית פורד F MAX
24.10.18
פנים משאית פורד F MAX
פנים משאית פורד F MAX
24.10.18
פנים משאית פורד F MAX

חברת DMC Trucks השיקה אתמול את משאיות פורד בישראל. DMC Trucks היא שותפות בין חברת דלק מוטורס, יבואנית מאזדה, פורד ו-BMW לבין חברת קומסקו משווקת JCB ומותגים נוספים. שתי החברות מייצגות ניסיון, עוצמה, ורשת בפריסה ארצית, לצד התמחות בעולם הצמ״ה. ואכן, ההשקה התקיימה במסגרת אירוע מכירות של חברת קומסקו.

 

מחברת DMC TRUCKS נמסר כי בכוונתה להציע ללקוחות בשוק הישראלי מגוון משאיות פורד בתצורות שונות ובמשקל של 15 טון ומעלה ותפנה למגוון רחב של שימושים כמו: גורר נתמך לשימושים שונים – קירור, ירקות וכדומה; מערבלי בטון; מובילי עפר; משאיות לפינוי גזם; רמסע; הובלה כללית. האחריות שתוצע למשאיות פורד בישראל - 48 חודשי אחריות או 400,000 ק״מ.  בנוסף לכך, פרסה DMC TRUCKS מערך שירות ארצי שיעניק מענה שוטף בכל חלקי הארץ – חיפה, צור יגאל, אשדוד, באר שבע, ירושלים ואילת.

 

באירוע הוצגה, לראשונה בישראל, משאית ה-FORD F MAX שרק באחרונה זכתה בתואר משאית השנה, לשנת 2019, בתערוכת IAA, בהאנובר שבגרמניה. המשאית החדשה של פורד הביסה ודחקה את משאיות ההפצה העירוניות, מסדרת L ו-P של סקאניה ואת משאית הוולוו FH המונעת על גז, למקומות השני והשלישי.

 

מנכ״ל DMC TRUCKS, יוסי יצחק אמר: ״כי ברגע שיוחל הייצור הסדרתי של המשאית אנחנו נחל לשווק אותה בארץ במקביל לשיווקה באירופה״.

 

המשאיתF-MAX  שהוצגה באירוע הייתה בתצורת גורר תומך, וזו הגרסה הראשונה שתוצע למכירה. המשאית מצוידת במנוע מתוצרת פורד בנפח 12.7 ליטר ובתצורת 6 צילינדרים, המפיק 500 כ״ס ועומד בתקני Euro 6. הכוח מועבר דרך תיבת הילוכים מתוצרת ZF Traxon עם 12 הילוכים אל הסרן האחורי, כאשר גם הסרנים מיוצרים על ידי פורד. פיתוח של מהנדסי המפעל הוליד גם את הקבינה החדשה, ברוחב 2.5 מטר. הקבינה כוללת עיצוב פנימי הכולל רצפה שטוחה ואחידה, שני מקומות לשינה ותאי אחסון בדומה לתאים במטוסי נוסעים.

 

המשאית תציע טכנולוגיה פורצת דרך בתחום – ConnecTruck. היא תאפשר ניטור ומעקב מרחוק של המשאית באמצעות תוכנות אבחון, לרבות מפה טופוגרפית המסוגלת לנתח את תנאי הכביש, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת עזר לבלימת חירום, מערכת לשמירת נתיב הנסיעה, מערכת לשמירת מרחק  ומערכת מולטימדיה בעלת מסך 8 אינץ׳ עם חיבור Bluetooth ויישום Apple CarPlay

 

״היעד המרכזי של חברת DMC TRUCKS בשנים הקרובות הינו לבסס את מעמדה כאלטרנטיבה ראויה ולגיטימית למותגי המשאיות האירופאיות המובילות״, אמר שחר שמש, מנכ״ל דלק מוטורס. ״אנו מודעים לתחרות הגדולה שיש בענף המשאיות ולכן אנו נציע ללקוחותינו מחירים אטרקטיביים, אחריות מקיפה וייחודית״.

 

חברת פורד הינה יצרנית כלי רכב אמריקאית, מהגדולות בעולם. מתחילת דרכה התמחתה פורד העולמית בייצור כלי רכב מסחריים וכבדים, ושמה לה למטרה להיות שחקן מרכזי ומוביל בכל השווקים שבהם היא פועלת.

 

במרוצת השנים נולדה חברת פורד-אוטוסן, תוצאה של שיתוף פעולה בין תאגיד קוץ׳ התורכי לפורד האמריקנית. החברה מייצרת משאיות פורד, המשווקות בעולם, ועכשיו גם בישראל. שיתוף הפעולה בין שתי החברות החל עוד הרבה לפני 1977, כאשר נחתם הסכם שת"פ בין החברות אשר קיבל תנופה בשנים האחרונות. כל אחד מהצדדים, אוטוסן ופורד, מחזיק ב-40% ממניות המיזם והשאר נסחר בבורסה. לא רק משאיות - חברת אוטוסן שותפה עם פורד גם בייצור כלי רכב פרטיים, וואנים וכלי רכב מסחריים.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×