מועצת המובילים מלינה על חוסר תפקוד של אגף המטענים

יו״ר מועצת המובילים פנה במכתב למנכ״לית משרד התחבורה וטוען כי שירותים פשוטים באגף המטענים מתעכבים וגורמים להשבתת משאיות ונהגים. היום תתקיים פגישה דחופה בנושא עם נציגי משרד התחבורה


11:33 ,24.02.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

יו״ר מועצת המובילים והמסיעים, גבי בן הרוש, פנה לאחרונה במכתב למנכ״לית משרד התחבורה, קרן טרנר, ובו הוא מלין על חוסר תפקוד של אגף המטענים. בן הרוש מציין במכתבו למנכ״לית טרנר כי הוא מבקש שהיא תטפל בבעיה באופן מהיר ותכליתי.

 

לטענת בן הרוש, חברי מועצת המובילים והמסיעים עדים לאחרונה להתנהלות שערורייתית של אגף מטענים בכל הנוגע לשירות שוטף אשר חיוני לפעילותן התקינה של חברות ההובלה.

לטענת בן הרוש, שירותים כגון הנפקת רישיון מוביל, רישום כניסת ויציאת משאיות למסגרת החברה, אישורי חומ״ס ועוד, אשר אמורים להינתן במייל פשוט, מתעכבים ומסבים נזקים כספיים אדירים כמו גם השבתת משאיות ונהגים.

 

בן הרוש כותב כי ״אנו עדים לעיכובים שנמשכים שבועות בהנפקת רישיונות מוביל ובטעויות ברישום נתונים במחשבי משרד התחבורה. מתוך מצוקה, נציגי החברות מגיעים למשרדי האגף על מנת לקדם את השירות שמגיע להם בדין, אך הם נתקלים בתגובה זועמת מצד הפקידים. עקב כך, נוצר מתח מיותר שהיה נמנע אילולא האגף היה מתפקד כנדרש״. 

 

נציין כי ממשרד התחבורה לא נמסרה תגובה אולם ממועצת המובילים והמסיעים נמסר כי בעקבות המכתב התקיימה אתמול פגישה דחופה עם נציגי מועצת המובילים וכי היום תתקיים פגישה נוספת בחיפה עם הדרגים במשרד התחבורה הקשורים לאגף המטענים ותחום קציני בטיחות בכדי לבחון את הנושא ולמצוא לו פתרונות.