אוורגרין מחדשת הפקידה הישירה לישראל

השירות יופעל באמצעות 13 אניות מכולה בקיבולת של כ-6,000 TUE כל אחת ויפקוד את נמל אשדוד מדי שבוע בימי פקידה קבועים. השירות החדש יציע שירותי יבוא ויצוא למערב ארה"ב


00:00 ,02.04.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

השירות יופעל באמצעות 13 אניות מכולה בקיבולת של כ-6,000 TUE כל אחת ויפקוד את נמל אשדוד מדי שבוע בימי פקידה קבועים. השירות החדש יציע שירותי יבוא ויצוא למערב ארה"ב
 
חברת הספנות הטייוואנית, הנחשבת לרביעית בגודלה בעולם, הודיעה כי היא החליטה לחדש את הפקידה הישירה בנמל אשדוד.
 
מחברת גרין ספנות, המייצגת אתEvergreen בישראל, נמסר כי החברה הטייוואנית נוכחה בחשיבות השוק הישראלי לפעילותה ברחבי הים התיכון והעולם כולו. עוד נמסר מהחברה כי השוק הישראלי תמך בשירות הישיר שהחברה הפעילה מנמל אשדוד ומדגישה כי היא מחויבת כיום לשרת את לקוחותיה הישראלים באמצעות שירות ישיר כפי שהיה בשנים האחרונות, ולמרות המשבר הכלכלי בעולם.
 
השירות העיקרי של Evergreen למזרח התיכון הינו שירות UAM והוא יפקוד את נמל אשדוד כנמל הראשון מבין נמלי הים התיכון לאחר חציית תעלת סואץ. השירות יופעל באמצעות 13 אניות מכולה בקיבולת של כ-6,000 TUE כל אחת.
 
האוניות הגדולות שהחברה מפעילה במסגרת שירות UAM פוקדות נמלים בולטים במזרח הרחוק, ולכן מהחברה נמסר כי היא מציעה את כיסוי הנמלים הטוב ביותר מהמזרח הרחוק לעומת חברות ספנות אחרות בשירות בפקידה ישירה. בנוסף השירות החדש יציע שירותי יבוא ויצוא למערב ארה"ב.
 
האוניה הראשונה אשר תפקוד את נמל אשדוד במסגרת השירות החדש תהיה Ever Uberty ולאחר מכן תפקוד את נמל אשדוד כל שבוע אוניה של החברה בימי פקידה קבועים.
 
סבב הפקידה החדש של שירות UAM הינו כדלקמן:
 
Tokyo – Osaka – Qingdao – Shanghai – Ningbo – Kaohsiung – Hong Kong – Yantian – Tanjung Pelepas – Colombo – Suez Canal – Ashdod – Alexandria -  Taranto - Genoa – Barcelona – Valencia - Tacoma – Vancouver.