איריס שטרק לרשות המסים: "‏יש להפעיל משמרת שנייה במשקף המכולות בנמל אשדוד"

כתבה לנסרדישי כי "הפעלת משמרת שנייה במשקף תייעל את העבודה, תצמצם עלויות למשתמשים ותקצר זמני המתנה". נתוני רספ"ן מצביעים על גידול של כ-7.5% בסך תנועת המטענים לאשדוד ברבעון הראשון של 2007


00:00 ,28.05.2007 מאת: מערכת פורט2פורט

כתבה לנסרדישי כי "הפעלת משמרת שנייה במשקף תייעל את העבודה, תצמצם עלויות למשתמשים ותקצר זמני המתנה". נתוני רספ"ן מצביעים על גידול של כ-7.5% בסך תנועת המטענים לאשדוד ברבעון הראשון של 2007
 
איריס שטרק, יו"ר חברת נמל אשדוד פנתה במכתב ליהודה נסרדישי, ממלא מקום מנהל רשות המסים, בבקשה להפעיל משמרת שנייה במשקף המכולות בנמל אשדוד. שטרק ציינה כי על פי נתוני המכס, "הפעלת משמרת שנייה במשקף המכולות בנמל אשדוד תכפיל את כמות המכולות המטופלות במשקף".
 
עוד כתבה שטרק לנסרדישי כי "חברת נמל אשדוד כבר ציינה בעבר כי הפעלת משמרת שנייה במשקף תייעל את העבודה, תצמצם עלויות למשתמשים ותקצר זמני המתנה בממשקי עוטף נמל. נושא זה אף סוכם בזמנו עם מנהל המכס הקודם באשדוד, מר אלי בן דוד".
 
שטרק ציינה כי "בימים אלו בהם אנו עדים לגידול חד בתנועת המטענים לישראל וממנה, גובר הצורך אף יותר".

מחברת נמל אשדוד נמסר כי נתוני רשות הספנות והנמלים במשרד התחבורה מצביעים על גידול של כ-7.5% בסך תנועת המטענים לנמל אשדוד ברבעון הראשון של שנת 2007 ועל גידול של 4.5% בסך תנועת הייבוא לנמל אשדוד, בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.
 
"נתונים אלו ממחישים את הצורך הרב בהסרת חסמים ובמתן פתרונות בדרך למתן שירות מיטבי לכלל משתמשי הנמל", סיכמה שטרק.