יהודה פלדות הובילה מטען חריג על מאפי 80 רגל ייחודי

מדובר בקורות מנוף באורך 24 מטר ובמשקל 50 טון. המבצע הלוגיסטי המורכב החל בצ'כיה והסתיים היום בנמל אשדוד. אילן שחר: חיסכון אדיר בעלויות


13:55 ,30.05.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת יהודה פלדות הובילה לאחרונה מטען ייחודי על מכולת Mafi 80 Feet. המטען החריג – קורות מנוף באורך 24 מטר ובמשקל של 50 טון – הובל על האנייה Grande Europa  של חברת גרימלדי בסוכנות אלאלוף ושוחרר מהמכס על ידי חברת ISLINE.

 

אילן שחר, מנהל הלוגיסטיקה והמלאי בקבוצת יהודה פלדות, ציין בשיחה עם PORT2PORT כי ההובלה אורגנה כחודש וחצי מראש בשל השימוש ב-Mafi הייחודי. "היינו צריכים להמתין ל-Mafi Positioning לנמל אנטוורפן היות וקיים קושי להשיג את המאפי כי אין רבים כאלה בעולם. אבל ההמתנה השתלמה כי היה לנו חיסכון אדיר בעלויות לעומת הובלה באניית מטען כללי או אניית מכולות - החלופות שנבחנו".

 

המהלך הלוגיסטי המורכב של הובלת המטען החריג לארץ החל בצכ'יה, לאחר קבלת היתרי נסיעה, במעבר יבשתי במשאיות מיוחדות לנמל אנטוורפן, וטעינת ה-Mafi המיוחד שהוכן מראש. המטען התקבל על ידי נציגי חברת הספנות גרימלדי באנטוורפן, נאסף נקשר והוטען על גבי האנייה Grande Europa.

 

אתמול בחצות הגיע המטען החריג לנמל אשדוד ופורק בהצלחה בסיוע של עובדי נמל אשדוד ונציגי חברת אלאלוף הנמצאים בנמל.

 

אילן שחר, מנהל הלוגיסטיקה והמלאי בקבוצת יהודה פלדות, הוסיף כי המבצע עבר בהצלחה הודות לשיתוף הפעולה עם עובדי חברת אלאלוף ובמיוחד מרקו הופמן, מנהל קו ה-RORO, ושמעון אמויאל, מנהל המכירות. "הם עשו עבודה מקצועית ונהדרת, תוך עמידה בלו"ז נוקשה, ומגיעה להם מילה טובה".