מנו ספנות: שדרוג שירות הגלנוע של נפטון ליינס

שירות הגלנוע החדש ביצע פקידה ראשונה בנמלי חיפה ואשדוד במסגרת שדרוג הקווים והוספת קו פקידה ישירה. מאניית הגלנוע נפרקו מכוניות ומטען כבד. השירות השבועי החדש של נפטון כולל שבע פקידות בחודש בנמל אשדוד וארבע פקידות בחודש בנמל חיפה


09:31 ,06.04.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

מנו ספנות, אשר מייצגת בישראל באופן בלעדי את חברת Neptune Lines, מדווחת כי שירות הגלנוע ביצע פקידה ראשונה במסגרת הקו המשודרג הכולל פקידה ישירה מאירופה לנמלי חיפה ואשדוד. מאניית הגלנוע החדישה נפרקו מכוניות ומטען כבד.

 

מורן מנו, סמנכ״ל החברה, ציין: ״השירות החדש מעניק ערך מוסך ללקוחותינו בתחום יבוא הרכב, המטען הכבד ומהמשאיות וכולל שבע פקידות בחודש בנמל אשדוד וארבע פקידות בחודש בנמל חיפה״.

 

הקו הראשון פוקד את נמלי חיפה ואשדוד ארבע פעמים בחודש ויפקוד בנוסף את נמלי ולנסיה וברצלונה בספרד, את נמל סט בצרפת, נמל קופר בסלובניה, ונמל פיראוס ביוון.

 

הקו השני יפקוד את נמל אשדוד שלוש פעמים בחודש ויפקוד בנוסף את נמלי בורוסאן, מרסין ודרינצ׳ה בטורקיה, את נמל פיראוס ביוון, נמל לימסול בקפריסין ונמל אלכסנדריה במצרים.

 

רוני נמר, מנהל שירותי הגלנוע של מנו ספנות, ציין בשיחה עם מערכת PORT2PORT כי ״הקו שבא מנמלים צרפת וספרד פתח לנו שוק של הפלגה ישירה שבעבר היה בשטעון מפיראוס. יש לנו ציוד מכני הנדסי כבד, נגררים מסוגים שונים, ובנוסף הפעילות מול נמל קופר מאפשרת לנו לייבא מאירופה – בעיקר ייבוא רכבי יוקרה מגרמניה ואוסטריה״.