גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.11.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.717 +0.595
אירו 4.2169 +0.924
ליש"ט 4.7507 +0.604
100 יין 3.2799 +0.681
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

ההסתדרות אישרה סכסוכי עבודה בנמל אשדוד, נמל אילת ובחנ״י

הוועדה לתיאום וביצוע של ההסתדרות התכנסה היום ואישרה מספר סכסוכי עבודה חדשים. בין הסכסוכים שאושרו: סכסוכי עבודה בחברת נמל אשדוד, בחברת נמל אילת ובחנ״י
04.12.17 / 14:26
ההסתדרות אישרה סכסוכי עבודה בנמל אשדוד, נמל אילת ובחנ״י
04.12.17
ההסתדרות אישרה סכסוכי עבודה בנמל אשדוד, נמל אילת ובחנ״י

הוועדה לתיאום וביצוע של ההסתדרות בראשותו של ג'יהאד עקל, התכנסה היום (ב') ואישרה מספר סכסוכי עבודה חדשים במספר חברות בהם חברת נמל אשדוד, חברת נמל אילת וחברת נמלי ישראל.

 

הסכסוך בנמל אילת אושר כאשר מההסתדרות נמסר כי העילות לסכסוך הם התנהלות חסרת תום לב של הנהלת הנמל, הכוללת החלטה חד-צדדית על הפחתת שכר לעובדים, במקביל להגברת עומסים וגרירת רגליים במו"מ להסכם קיבוצי הנוגע לעובדים אלו.

 

כאמור, ההסתדרות אישרה גם סכסוך עבודה בחברת נמלי ישראל. העילה לסכסוך על פי ההסתדרות: מיקור חוץ של פעילויות החברה, תוך החלשת הכוח הארגוני של נציגות העובדים.

 

בנוסף, אישר ההסתדרות סכסוך עבודה בסקטור התפעול וסקטור התצפית בנמל אשדוד. בין העילות לסכסוך: דרישה לנהל מו"מ לחתימה על הסכם קיבוצי שיסדיר את נושא הערכת עובדי סקטור התפעול והשלכותיה, ומבוי סתום במו"מ להסדרת תנאי העבודה של עובדי תחנות התצפית.

 

סכסוכי עבודה נוספים הוכרזו במערכת הביטחון – משרד הביטחון וצה"ל, קריית הממשלה בתל-אביב, סכסוך עבודה בשירות המדינה, בקופת חולים מאוחדת, בנציגות המשפטית של רשות האוכלוסין וההגירה בבתי הדין לעררים בירושלים, בסקטור המשפטנים בשירות המדינה, ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים, במפעל המים כפר סבא, במרכז תרבות וספורט כרמיאל, בחברת כים ניר שירותי תעופה ונתיבי אוויר, וכן בקרב משגיחי הכשרות בפתח תקווה.

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×