גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 17.12.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.771 +0.48
אירו 4.2586 -0.258
ליש"ט 4.7458 -0.051
100 יין 3.322 +0.402
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

נמל אשדוד: הופסקו העיצומים, אך בינתיים הוטלו היטלי צפיפות

בהמשך לדיון שהתקיים אמש בבית הדין האזורי לעבודה סוכם כי העיצומים ייפסקו והעובדים ישובו לעבודה סדירה מלאה. עד ל-19 במרץ יתקיים מו״מ בין ההנהלהף ההסתדרות וועד עובדי מינהל
08.03.18 / 10:56
נמל אשדוד: הופסקו העיצומים, אך בינתיים הוטלו היטלי צפיפות
08.03.18
נמל אשדוד: הופסקו העיצומים, אך בינתיים הוטלו היטלי צפיפות

בתום דיון משפטי שהתקיים אתמול בבית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע סוכם כי ועד עובדי המינהל בנמל אשדוד יפסיק באופן מיידי את העיצומים בהם נקט ביומיים האחרונים ויורה לעובדים לשוב לעבודה סדירה ומלאה.

 

עוד סוכם כי החל מיום 7 במרץ (אתמול) ועד ל-19 במרץ יתקיים מו״מ בין הנהלת הנמל, ההסתדרות וועד עובדי המינהל. במהלך תקופה זו לא יינקטו צעדים ארגוניים מצעד ועד המינהל.

 

נזכיר כי אתמול בבוקר פנתה הנהלת נמל אשדוד לבית הדין לעבודה בבקשה לנקוט בסעדים משפטיים כדי להפסיק את העיצומים בהם נקטו החל מיום ג׳. עיצומים אלו גרמו לשיבושים קשים בעבודת הנמל ובשירות ללקוחות. השיבושים פגעו בעבודת המובילים ובקליטת אוניות ברציפים.

 

מחברת נמל אשדוד נמסר: ״אנו מודעים לפגיעה בשירות ללקוחות ואנחנו ערוכים להגביר את התפוקה ולגשר על הפערים שנוצרו כבר במהלך הימים הקרובים. אנו קוראים לוועדי העובדים בנמל לגלות אחריות כלפי הלקוחות וכלפי מקום עבודתם״.

 

בגלל העיצומים - היטלי צפיפות באשדוד

 

חברת קוסקו הודיעה אמש ללקוחותיה כי היא מטילה היטל צפיפות בנמל אשדוד בגובה של 50 יורו ל-teu וזאת החל באופן מיידי. היטל הצפיפות יהיה בתוקף עד להודעה חדשה.

 

לאור העיצומים שהתרחשו שלשום ואתמול בנמל אשדוד חברות ספנות נוספות חידשו גם הן את היטלי הצפיפות שלהן, החל מה-15 במרץ ועד להודעה חדשה.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×