נמל אשדוד: שרת התחבורה בביקור רשמי ראשון בנמל

במסגרת הביקור חנכה השרה רגב את המנוף התפעולי הגדול בנמלי ישראל המוצב ברציפי איתן. אורנה הוזמן בכור: הנהלת הנמל מצאה אוזן קשבת ותמיכה מצד השרה והדרג המקצועי במשרד התחבורה


09:24 ,02.11.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

לראשונה מאז תחילת הקדנציה, הגיעה שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, מירי רגב, לביקור רשמי בנמל אשדוד. זאת במטרה להכיר מקרוב את נמל אשדוד וללמוד על הישגיו ואתגריו. השרה רגב סיירה בנמל יחד עם יו״ר דירקטוריון חברת הנמל, אורנה הוזמן-בכור, ומנכ״ל החברה שיקו ז׳אנה.


במהלך הסיור הציגה יו״ר הנמל לשרה את הישגי נמל אשדוד כעורק מרכזי לכלכלת המדינה בתקופת הקורונה, את מחויבות הנמל להיות ״נמל ירוק״ ואת חממת הסטרטאפים שמתהווה בימים אלו בנמל אשדוד, במטרה להפכו לנמל  המתקדם והחדשני באגן המזרחי של הים התיכון.

הסיור הסתיים בנקודת התצפית הגבוהה ביותר - בראש מנוף התפעולי הגדול והחדשני בנמלי ישראל, המוצב ברציפי איתן, בו חנכה רגב באופן רשמי את הפיכת המנוף לכשיר לעבודה מסחרית מלאה, עם סיום תקופת ההכשרה.

אורנה הוזמן בכור, יו״ר דירקטוריון נמל אשדוד: ״הנהלת הנמל מצאה אוזן קשבת ותמיכה מצד השרה והדרג המקצועי במשרד התחבורה. על כן, אני מבקשת להודות בשם הדירקטוריון, ההנהלה ועובדי החברה, על הביקור הפורה והתמיכה המתמדת בנמל, זאת תוך הבטחת המשך שגשוגו ופיתוחו והבטחת עתיד העובדים״.