מיוחד לכנס "PORT2PORT": מנהל בכיר בענקית התוכנה NAVIS

קרייג הלפורד, מנהל מכירות בכיר בבית התוכנה האמריקאי, המפעילה את מערכת ה-TOS בנמל חיפה וכן את המערכת בטרמינל Maasvlakte II, המתקדם ביותר בעולם, שנחנך השנה בנמל רוטרדם, ירצה בכנס "PORT2PORT" על עתיד הטרמינלים בעולם


12:46 ,03.06.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

טרמינלים לשינוע מכולות בעולם בהווה ובעתיד יהיה נושא הרצאתו של קרייג הלפורד, מנהל המכירות הבכיר בחברת התוכנה NAVIS. ההרצאה תתקיים במהלך ועידת "PORT2PORT" 2015, שתתקיים ביום ראשון הקרוב באולמי אווניו בקרית שדה התעופה.

 

חברת NAVIS האמריקאית, שהיא יצרנית מערכות ה-TOS המתקדמת והמובילה בעולם, היתה שותפה בחודש האחרון לתחילת פעילותו של הטרמינל המתקדם בעולם ברוטרדם – טרמינל Maasvlakte II של חברת ניהול הנמלים APM Terminals מקבוצת מארסק. מדובר בטרמינל שמתנהל באופן אוטומטי כמעט מלא, כאשר את הציוד האוטומטי מנהלת מערכת ה-TOS של NAVIS, מערכת ה - SPARCS N4. הלכה למעשה, פועל הטרמינל, פרט לטעינת ופריקת האוניות בחלקו הקדמי של עגורן הגשר (שגם הוא מתופעל מרחוק), ללא מגע אדם.

 

כיום זהו הטרמינל המתקדם בעולם, אולם סביר להניח שבשנים הקרובות תתבצע קפיצת מדרגה נוספת, כשלכל הפחות, מה שקיים כיום בטרמינל בנמל רוטרדם, יהפוך לסטנדרט העולמי.

 

על כל אלה, וגם על הקשר שבין NAVIS לנמל חיפה, שמפעיל גם הוא את אותה מערכת SPARCS N4, ירצה הלפורד שתפקידו כמנהל מכירות בכיר הוא הרביעי במספר שהוא ממלא בחברת NAVIS .

 

ההרצאה של הלפורד ביום ראשון הקרוב תהיה ראשונה מסוגה בנושא הטרמינל החדש של NAVIS, כשבנוסף ירחיב הלפורד על עתיד הטרמינלים בעולם. הלפורד, שמגיע לישראל במיוחד בכדי להשתתף בוועידת "PORT2PORT", יהיה זמין גם לדיונים בביתן חברת נמל חיפה במהלך הכנס.

 

בהמשך השבוע הבא יועלה נושא מערכת ה-TOS של חברת NAVIS גם בדיונים שונים במסגרת כנס TOC EUROPE.

 

נציין כי ההרשמה לועידה בעיצומה

לתכנית המקצועית - לחצ/י כאן

להרשמה - לחצ/י כאן

 

את החסות הראשית לארועי הועידה והתערוכה מעניקה חברת נמל חיפה אליה מצטרפות קבוצת ממן וחברת צים.