מנדי זלצמן שב לתפקיד מנכ״ל חברת נמל חיפה

זלצמן, אשר לקח חופשה ארוכה לשם התמודדות על תפקיד ראש העיר חיפה, חזר אתמול ללשכת המנכ״ל בנמל. זלצמן: ״ אני חוזר לעבודה, עומד לרשות הלקוחות וזה גורם לי שמחה רבה״


11:14 ,01.11.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

מנדי זלצמן, אשר לקח חופשה מתפקידו כמנכ״ל חברת נמל חיפה לשם התמודדות על תפקיד ראש עיריית חיפה, חזר אתמול ללשכת המנכ״ל בחברת נמל חיפה. בזמן שהיה בחופשה והתמודד על התפקיד החליפו אותו בנמל חיפה סמנכ״ל הכספים מאיר ווטרו, וסמנכ״ל התפעול, דוד כהן.

 

זלמן אמר בשיחה עם מערכת PORT2PORT כי ״אני חוזר לעבודה, עומד לרשות הלקוחות וזה גורם לי שמחה רבה״. כשנשאל האם בעוד חמש שנים ינסה שוב להתמודד על התפקיד השיב בלאו מוחלט.

 

כזכור, זלצמן ביקש וקיבל מדירקטוריון חברת נמל חיפה אישור לצאת לחופשה ארוכה מה-23 ביולי ועד ה-30 באוקטובר – יום בו התקיימו הבחירות לרשויות המקומיות. כידוע לכל, המועמדים המובילים בקמפיין בחיפה היו ראש העיר המכהן יונה יהב, וד״ר עינב קליש רותם שמועמדותה נפסלה במפתיע כשבוע לפני הבחירות אולם ביום הבחירות גברה על יהב בפער ניכר ונבחרה לתפקיד ראשת עיריית חיפה.

 

זלצמן כתב אתמול בעמוד הפייסבוק שלו כך: ״הבוקר הסתיימה מערכת הבחירות הסוערת והקשה ביותר בתולדות חיפה. אני מברך את ראשת העיר הנכנסת ד״ר עינת קליש רותם על זכייתה ומודה לראש העיר היוצא יונה יהב על 15 שנות עשייה ציבורית.

 

״בשבועות האחרונים הופעלו עלי ועל רשימתי לחצים רבים לסטות מדרכנו. בחרתי להמשיך בדרך הישר ולא להיות חלק מפרצופה המכוער של הפוליטיקה. ידעתי שאשלם מחיר כבד, אבל הנאמנות שלי כלפיכם וכלפי סולם הערכים שלי היתה חשובה לי יותר. תודה לכל אחת ואחד מכם על התמיכה בי לאורך כל הדרך. תודה מיוחדת לחברי הרשימה שלי ולחברי המטה שעמדו לצדי בכל רגעי האמת. הייתם הרוח במפרשיי והמנוע שלי להמשיך ולעשות טוב. למרות האכזבה מהתוצאה, אני שלם מאוד עם הדרך״.