נמל חיפה: חבלי לידה בהפעלת שער המטענים החדש

נמל חיפה השיק היום באופן מלא את שער המטענים החדש והטכנולוגי הכולל 15 מסלולים למעבר משאיות אולם עקב תקלות רבות מועצת המובילים ביקשה מהנהגים לא להגיע לנמל חיפה עד להודעה חדשה. נמל חיפה: מתנצלים על העיכובים ופועלים לתקן כל ליקוי


13:57 ,29.04.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

נמל חיפה השיק היום באופן מלא את שער המטענים החדש והטכנולוגי הכולל 15 מסלולים למעבר משאיות אשר מזוהות בעת הכניסה והיציאה על ידי מצלמות חכמות ומפענחות את פרטי הנהג המוצמדים בכרטיס לשמשה הקדמית של המשאית וכן את מספר המכולה שעל המשאית. קבלת המשאיות כוללת עמדת שירות עצמית בה משתמש נהג המשאית אשר כוללת משטח זיהוי ביומטרי של הנהג אשר מניח את אצבעו על משטח הזיהוי ומבוצע הליך ממוחשב של שקילה ובדיקת המטען. לאחר מכן מנפיק המסוף כרטיס עבודה המרכז את משימות הנהג בנמל.  

 

בהודעה שהפיצה בשעות האחרונות מועצת המובילים והמסיעים נמסר לחברי המועצה המונה כי כבר מספר ימים קיימות תקלות בתפעול השערים החדשים של נמל חיפה – תקלות אשר גורמות לפקקים גדולים בכניסה לנמל והן בתוך הנמל.

 

בעקבות כך ביקשה מועצת המובילים מנהגי המשאיות שלא להגיע לנמל חיפה עד להודעה חדשה.

 

חברת נמל חיפה: חבלי לידה בקליטת הטכנולוגיה החדשה

 

מחברת נמל חיפה נמסר כי ״נמל חיפה עובד החל מהשבוע עם שער המטענים החדש, הכולל פורטל טכנולוגי מורכב. 15 מסלולים פתוחים לפעילות של כניסה ויציאה של משאיות. יחד עם זאת, כחלק מקליטת הטכנולוגיה החדשה, ישנם עדיין חבלי לידה לא מעטים הגורמים לעומס כבד בשעות הבוקר והצהריים. אנו מתנצלים על העיכובים ופועלים לתקן כל ליקוי שמתגלה״.

 

צפו בסרטון הדרכה שהכינה חברת נמל חיפה: