נמל חיפה: מחשבוני הנמל עודכנו לשנת 2017

פעילות מאומצת של מדור הכנסות בנמל בשיתוף חברת סייבר סרב אפשרה להטמיע את מחירי האגרות המעודכנים לתעריפי 2017. זוהר רום: באתר החברה ניתן לקבל את התעריפים בצורה פשוטה ונגישה


09:44 ,24.01.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

מחברת נמל חיפה נמסר כי המחשבונים הבלעדיים של נמל חיפה עודכנו לתעריפי האגרות החדשים לשנת 2017, וזאת על פי הרפורמה בתעריפים שיצאה לדרך באוקטובר 2010. 

 

מחברת הנמל נמסר עוד כי פעילות מאומצת של מדור הכנסות בנמל חיפה בשיתוף חברת חברת סייבר סרב, אשר בנתה את המחשבונים האינטרנטיים, אפשרו להנגיש את המחשבונים המתקדמים לשנת 2017.

 

המחשבונים הבלעדיים של נמל חיפה כוללים מחשבון מכולות ייעודי ומתקדם בשלוש שפות (עברית, אנגלית וערבית) המאפשר לחשב את כל סוגי האגרות הקשורות למכולות כולל אחסנה, מחשבון אגרות כלי שיט אשר המחשב אוטומטית את דמי מעגן, דמי מנגש, דמי אשפה, דמי שיפוליים, דמי עיתוק, ותשלום עבור מים, וגם סה"כ לתשלום עבור כל האגרות הנדרשות. מחשבון נוסף הוא מחשבון ניטול מטען כללי אשר כולל את חישוב התשלום עבור כלל סוגי המטענים בנמל, בכלל זה מכולות, מטען כללי, תפזורת, ובסה"כ קרוב ל-130 סוגים שונים של מטען ביבוא ויצוא. 

 

דובר חברת נמל חיפה, זוהר רום: "תודה מיוחדת לאלון לויטה, אלון בוכבינדר תמר אבני ומרק טמין ממדור הכנסות בנמל על העבודה המאומצת ובעיקר המדויקת, שאיפשרה להביא את המחשבונים המעודכנים. תודה גדולה גם לחברת סייברסרב על העבודה התכנותית. חשוב לציין שאתר נמל חיפה הוא המקום היחיד שבו אפשר לקבל את המידע על תעריפי הנמלים בישראל בצורה כה פשוטה ונגישה". 

 

מחברת נמל חיפה נמסר עוד כי תעריפי האגרות עבור שנת 2016 עדיין נמצאות באתר נמל חיפה עבור אלו המעוניינים לבדוק עלויות של מטען המשויך לשנה האזרחית הקודמת. 

 

 

 

 

.