נמל חיפה: ״פול הגוררים״ תורם לשבירת שיאים

ביום שישי האחרון נרשמו 258 פעולות לשעת אנייה במהלך העבודה על אניית המכולות MSC Genova. נתון זה הושג תוך שימוש בשישה עגורנים במסוף כרמל. נמל חיפה: למי שהיה ספק לגבי יכולות הנמל ועובדיו ולגבי הסיוע של פול הגוררים מקבל תשובה ברורה״


10:49 ,15.11.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמל חיפה מדווחת כי התפוקות בנמל חיפה בסיוע פול הגוררים ממשיכות לשבור שיאים. מחברת הנמל נמסר כי עובדי נמל חיפה הוכיחו גם ביום שישי האחרון יכולות יוצאות דופן תוך שימוש בפול הגוררים עליו דובר רבות בתקופה האחרונה, כחלק מתהליך ההתייעלות שאמור לשפר גם את התפוקות בעבודה על האניות בכלל ובעבודת הגוררים בפרט.

 

נתון מרשים של 258 פעולות לשעת אנייה – המספר הפנטסטי הזה נקבע במהלך משמרת ב׳ הקצרה (13:00-19:00) ביום שישי כאמור על האנייה MSC GENOVA, אניית מכולות בנפח של 14,000 TEU. נתון זה הושג תוך שימוש בשישה עגורנים במסוף כרמל כאשר ״האיטי״ מביניהם רשם קצב ממוצע של 40.3 פעולות לשעת עגורן, והמהיר ביותר 53.8 פעולות לשעת עגורן.

 

נזכיר שלפני כחודש, באותה משמרת בדיוק, רשמו שישה עגורני גשר מאנייה שעבדו על אניית מארסק בקו ה-M2 תפוקה של 190 מכולות לשעת אנייה. כעת, הנתון זינק ל-258 מכולות לשעה, וגם הפעם תוך שימוש בשישה עגורנים.

 

מחברת נמל חיפה נמסר: ״למי שהיה ספק לגבי יכולות הנמל ועובדיו בכלל לקראת התחרות הצפויה מול הטרמינלים החדשים, ולגבי הסיוע שיכול להעניק פול הגוררים בפרט, מקבל תשובה ברורה״.