אוורגרין מרחיבה את השירות בין ישראל לים האדריאטי

השירות השבועי יפעיל שתי אניות בנפח של כ-1,000 TEU כאשר אוורגרין תקצה אנייה אחת וקוסקו תקצה אנייה אחת לטובת השירות. אוורגרין: הזדמנויות בייחוד במכולות קירור


11:13 ,05.10.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת Evergreen הכריזה כי בכוונתה לשתף פעולה עם חברת Cosco  בהפעלת שירות משותף בין הים האדריאטי לנמלי ישראל. השירות ייקרא AIS (Adriatic Israel Service).

 

מחברת אוורגרין נמסר כי השירות החדש יפתח מסדרון בין נמלי צפון הים האדריאטי, פיראוס וישראל ויספק שירות ישיר ומהיר ללקוחות.

 

עוד נמסר מהחברה כי השירות השבועי יפעיל שתי אניות בנפח של כ-1,000 TEU כאשר אוורגרין תקצה אנייה אחת וקוסקו תקצה אנייה אחת לטובת השירות. ההפלגה הראשונה של שירות AIS תצא מנמל קופר ב-4 באוקטובר וסבב הפקידה יהיה כדלקמן:

 

Koper (Slovenia) – Ravenna (Italy) – Venice (Italy) – Piraeus (Greece) – Haifa (Israel) – Ashdod (Israel) – Koper (Slovenia)

 

 

מהחברה נמסר עוד כי עם סבב רוטציה של 14 יום השירות השבועי יספק קישור יעיל עבור הסחר האזורי ויציע הזדמנויות נוספות עבור לקוחות, בייחוד בסחר בקירור אשר רגיש במיוחד לזמני שינוע.

 

מחברת אוורגרין נמסר עוד כי בנוסף לחיזוק שירות הפידר בין פיראוס לנמלי האדריאטי צמד השירותים האזוריים ירחיבו את השירות הגלובלי של אוורגרין ליין באמצעות שיפור הקשר בנמל השטעון של החברה בפיראוס. 

 

יוני ניאגו, מנהל מסחרי בכרמל שירותי ספנות, התייחס להשקת הקו ואמר בשיחה עם מערכת port2port כי "בקו זה יש פוטנציאל נרחב מבחינת הובלת מכולות בקירור בעיקר אל ומנמל קופר. השירות הזה יחזק את שירותי הפידר של קוסקו באזור לכל הכיוונים, והשילוב של חברת גרין ספנות, עם כל הידע והניסיון, בהחלט יתרום ומהווה בשורה משמעותית לכל הלקוחות, גם מבחינת האופציה שהיתווספה להיצע הקיים".