אקסלרטור theDock בהסכם שת״פ עם Cargotec

קרגוטק מפתחת ומשווקת מנופים, מערכות העמסה, מערכות תכנה לתפעול הנמל, והודיעה כי תשקיע בחיפוש ובאיתור סטארט-אפים בישראל. ד״ר הוטינן: ״אקסלרטור theDock מביא עמו ערך עצום בהיותו ה׳עכביש׳ המקומי״


13:57 ,26.03.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

אקסלרטור הסטארט-אפים הישראלים בתחום הספנות והלוגיסטיקה theDock מדווח על הסכם שותפות משמעותי שנחתם לאחרונה עם Cargotec, מובילה עולמית בתחום שינוע חכם של מטענים וניהול נמלים.

 

חברת Cargotec, אשר הינה הבעלים של חברות כמו Navis, Kalmar, Hiab and MacGregor, והגיעה במהלך 2018 למכירות בשווי של 3.3 מיליארד יורו, הביעה עניין בחיבור לסטארט-אפים ישראלים הפועלים במסגרת חממת theDock. נציין כי החברה מפתחת ומשווקת מנופים, מערכות העמסה, מערכות תכנה לתפעול הנמל ועוד.

 

מאקסלרטור theDock נמסר כי ״קרגוטק משקיעה רבות בחדשנות ופועלת עם אקסלרטורים נוספים בעולם. ד״ר טרו הוטינן (Dr. Tero Hottinen), שהיה באירוע שלנו בישראל, התרשם מאוד מזירת היזמות והסטארט-אפים בארץ ולאחר ביקורו החליט שקרגוטק תשקיע גם כאן בחיפוש ואיתור סטארט-אפים״.

 

ד״ר הוטינן: ״ישראל היא אחת ממרכזי הטכנולוגיה והסטארט-אפים של העולם, ולאחרונה נרשמה פעילות מוגברת בכיוון הספנות והלוגיסטיקה. אקסלרטור theDock מביא עמו ערך עצום בהיותו ה״עכביש״ המקומי ברשת המחברת סטארט-אפים רלוונטיים בעלי עניין אסטרטגי עבור חברות כמונו. עם השת״פ הזה, אנחנו בחברת קרגוטק מצפים לקחת את שיתוף הפעולה עם theDock לשלב הבא״.

 

חנן כרמלי, מייסד ומנכ״ל theDock, ציין כי: ״אנחנו נרגשים מאוד מהשת״פ האחרון. קרגוטק מייצגת הזדמנות ייחודית עבור theDock, ומגוון רחב של הזדמנויות של שיתופי פעולה בין סטאר-אפים לחברות גדולות״.

 

במסגרת השותפות, theDOCK כבר הציגה מספר מיזמים מעניינים לקרגוטק, ואחת החברות, Loggino, כבר בוחנת שת״פ עמה.