האפאג לויד ו-ONE מצטרפות למיזם TradeLens

חברות האפאג לויד ו-ONE יצטרפו למועצה המייעצת של TradeLens, יפעילו צמתי בלוקצ׳יין משלהם, וישתתפו בהליכי אישור ואימות של פעולות. אלפאליינר: המיזם כולל כעת כ-60% מנפח הפעילות הימית הגלובלית


12:18 ,03.07.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברות האפאג לויד ורשת ONE (Ocean Network Express) – חברות הספנות החמישית והשישית בגודלן בהתאמה, הודיעו על הצטרפותן למיזם TradeLens - פתרון דיגיטילי מבוסס טכנולוגיית בלוקצ׳יין לענף הספנות, שנעשה בפיתוח משותף של מארסק וחברת IBM.

 

חברות האפאג לויד ו-ONE יצטרפו למועצה המייעצת של TradeLens, יפעילו צמתי בלוקצ׳יין משלהם, וישתתפו בהליכי אישור ואימות של פעולות. על פי מידע מסוכנות הייעוץ אלפאליינר, המיזם כולל כעת כ-60% מנפח הפעילות הימית הגלובלית.

 

נזכיר כי במיזם חברות היום חברות ספנות כמו צים, MSC, CMA CGM, חברת מארסק אשר הקימה את המיזם וכאמור, כעת גם חברות האפאג לויד ורשת ONE.

 

מיזם TradeLens עושה שימוש בטכנולוגיית בלוקצ׳יין על מנת לבסס מערך של שיתוף פעולה אמין בין שותפי סחר שונים - חברות ספנות ומשלחים, רשויות המכס, רשויות נמלים ואחרים בביצוע פעולות עסקיות ובתהליך הדוקומנטציה של הסחר הגלובלי. TradeLens יוצרת סביבה דיגיטלית שלחברים בה יש גישה משותפת לכל פעולה עסקית, תוך שמירה מלאה על שלמות המידע והפרטיות שלו. היא מאפשרת שיתוף פעולה יעיל ובטוח באמצעות גישה בזמן אמיתי למידע על משלוחים ולדוקומנטציה שלהם.

 

הפלטפורמה מעבדת נכון להיום למעלה מ-10 מיליון אירועי ספנות אנונימיים ואלפי מסמכים מדי שבוע, ומספקת למשלחים, חברות ספנות, נציגי מכס, רשויות נמלים, מסופים עורפיים ואחרים וזוכים לשקיפות בעסקאות שהם מצבעים.