המבורג סוד נערכת מחדש בשירות הישיר מ/אל נמלי צפון אירופה

מבנה השירות הישיר NESM מ/אל צפון אירופה ישונה, החל מאוגוסט. המבורג סוד תציע שירות חלופי ישיר, בשיתוף עם חברת הבת של מארסק – SEAGO LINE, עם פקידה שבועית בנמלי אשדוד וחיפה מ/אל נמלי פליקסטאו, רוטרדם וברמרהבן


00:00 ,14.07.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

הצורך להתמודד עם תנאי השוק המשתנים הביא את ענקית הספנות המבורג סוד להיערך מחדש בקו הישיר הקרוי NESM, מ/אל נמלי צפון אירופה אל/מ נמלי אשדוד וחיפה, החל מתחילת אוגוסט ולהציע שירות חלופי לישראל וטורקיה בשיתוף עם SEAGO LINE.

כזכור, בחודש אוקטובר 2010 הושק השירות הישיר NESM (בשמו המלא: North Europe South Mediterranean) והוא פעל באמצעות חמש אוניות בנות 2500-2700 TEU, עם פקידה שבועית בסבב: פליקסטאו- אנטוורפן- המבורג- טנג'יר- אלכסנדריה- לימסול- אשדוד-מרסין- חיפה- אלכסנדריה- פליקסטאו.

במסגרת ההיערכות מחדש של חברת המבורג סוד בים התיכון ולאור תנאי השוק המשתנים, הוחלט בחברה לאחד את שירותNENM שפקד את נמלי דרום אירופה עם שירות NESM, לבטל את הפקידה של הקו בנמלי ישראל ובמקום זאת לפקוד את נמלי ביירות ולטקיה בסבב זה.

לאור החשיבות הרבה של השוק הישראלי הוחלט בחברה להציע שירות שבועי חדש, בפקידה ישירה ובשיתוף עם חברת SEAGO LINE- חברת הבת של מארסק, במסגרתו תוצע פקידה שבועית ישירה מ/אל נמלי אשדוד וחיפה אל/מ נמלי פליקסטאו, רוטרדם וברמרהבן. במקביל, החברה נערכת מחדש גם בקו השירות מ/אל נמלי טורקיה.

בחברת סוכנויות ים מאוגדות א.מ.א, נציגת המבורג סוד בישראל, ציינו כי השירות החדש יציע מספר יתרונות, לרבות ימי סגירה נוחים יותר וזמן הפלגה משופר מחיפה. בא.מ.א הדגישו כי ההקצאה של המבורג סוד לכמות המכולות מ/אל ישראל נותרה בעינה. זאת, לדברי נציגי א.מ.א, על מנת לשמר את רמת השירות הגבוהה ללקוחות בישראל.

בא.מ.א ציינו בנוסף כי לאור העובדה שהשירות החדש לא יפקוד ישירות את נמלי אנטוורפן והמבורג בייצוא ואת נמל טנג'יר בייבוא, צפויים לחול שינויים גם בקו מ/אל נמלי דרום אמריקה ועל כך תבוא הודעה בהמשך.