יונדאי מצטרפת לברית 2M עם מארסק ו-MSC

ההצטרפות לברית החדשה תאפשר לחברה להציע שירות משותף החל מחודש אפריל הקרוב. א.א. ספנות: לקוחותינו יוכלו ליהנות מהרחבת סל השירותים


14:31 ,17.07.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת הספנות הקוריאנית Hyundai Merchant Marine (HMM) חתמה על הסכם הצטרפות לברית הספנות הגדולה בעולם.

 

מדובר בחדשות טובות עבור חברת הספנות השנייה בגדולה בקוריאה. אחרי הכל, חברת הספנות מצטרפת לברית הימית הגדולה והמובילה בעולם ששותפות לה חברה מספר 1 בעולם – מארסק, וחברה מספר 2 בעולם – MSC.

 

ההצטרפות לברית החדשה תאפשר לחברה להציע שירות משותף החל מחודש אפריל הקרוב לאחר שתסדיר את כל הפרטים עם חברותיה לברית ותקבל את האישורים הנדרשים.

 

ברית 2M שולטת למעשה בשליש מהסחר בנתיבי אסיה – אירופה – הנתיב הרווחי ביותר עבור חברות הספנות.

 

צירוף HMM לברית יתרום לחברי ברית 2M חיזוק בקווי פנים - אסיה ובקווי אסיה  - פסיפיק,  נתיבי סחר בהם HMM הינו שחקן דומיננטי ויעניק ל HMM כיסוי גלובלי נרחב ויציב בקווי הסחר העיקריים.

 

חברת HMM נחשבת לחברה השנייה בגדולה בסחר בין דרום קוריאה וארה"ב. החברה הובילה בים כ-14.5 אחוז מהיבוא הקוריאני וכ-18 אחוז מהיצוא האמריקאי בחמשת החודשים הראשונים של 2016.

 

הצירוף של החברה לברית 2M מאפשר לה לחזק את שירותיה ולהוזיל עלויות בעוד שמשתמשי הברית ירוויחו את הידע שיש לחברה על השוק האסייתי וגם רשת הובלה בטרנס-פסיפי.

 

החברה הודעה לאחרונה כי היא תוסיף 6 אניות חדשות בנפח 10,000 TEU דרך תעלת פנמה המורחבת כחלק משירות ניו יורק אקספרס של ברית 6G דבר שיוזיל את עלויות ההובלה. אניות אלה – המתווספות לצי החברה – מביאות את סך צי אניות החברה שנפח ההובלה שלהן עולה על 10,000 TEU ל-16 אניות.

 

מהנהלת א.א. ספנות, אשר מייצגת את חברת יונדאי בישראל, נמסר כי "אנו מברכים על הצטרפותה של יונדאי לברית הספנות הגדולה בעולם. החל מאפריל 2017 יוכלו לקוחותינו ליהנות מהרחבת סל השירותים של יונדאי אל ומישראל, כחלק מברית 2M".