מארסק משיקה פלטפורמה דיגיטלית בשם FLOW

הפתרון החדש מאפשר שקיפות בתהליכי שרשרת אספקה​​קריטיים ומבטיח כי זרימת הסחורות והמסמכים מבוצעת כמתוכנן. הפלטפורמה גם מצמצמת את כמות העבודה הידנית. מארסק: מחזק את מעמד החברה כאינטגרטור גלובלי בתחום הלוגיסטיקה


13:54 ,28.07.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

מארסק הודיעה על השקת Maersk Flow, פלטפורמה לניהול שרשרת אספקה דיגיטלית. מהחברה נמסר כי הפלטפורמה החדשה מחזקת את מעמדה של החברה כאינטגרטור גלובלי של לוגיסטיקת מכולות, המסייעת ללקוחות בסדר גודל קטן ובינוני לחבר ולפשט את שרשראות האספקה ​​שלהם.

 

מחברת מארסק נמסר כי פלטפורמת Maersk Flow תספק ללקוחות ולשותפים שלהם את כל הדרוש להם כדי להשתלט על שרשרת האספקה ​​שלהם - מהמפעל ועד לשווקים הסופיים.

 

על פי מארסק, הפתרון החדש מאפשר שקיפות בתהליכי שרשרת אספקה ​​קריטיים ומבטיח כי זרימת הסחורות והמסמכים מבוצעת כמתוכנן. הפלטפורמה גם מצמצמת את כמות העבודה הידנית ומונעת טעויות שעשויות לעלות ביוקר, בעודה מספקת לאנשי המקצוע בתחום הלוגיסטיקה את כל הנתונים הנוכחיים וההיסטוריים שהם צריכים כדי להמשיך ולשפר את שרשרת האספקה ​​שלהם.

 

מרטין הולמס, המנהל הראשי של SCM ואי קומרס בחברת מארסק, ציין כי אנו שמחים מאוד לשחרר לשוק את פלטפורמת Maersk flow שתעניק ללקוחות כלי דיגיטלי לניהול שרשרת האספקה המיועדת להתאים במיוחד לצרכיהם. הפלטפורמה תאפשר ללקוחותינו לשפר משמעותית את ביצועי שרשרת האספקה ​​שלהם עם פחות זמן ומאמץ, ומאפשרת להם להקדיש משאבים רבים יותר בעסקי הליבה שלהם״.