מזכיר ומנכ״ל חדש לאיגוד BIMCO

דייויד לוסלי ישמש כמזכיר הכללי וכמנכ״ל החדש החל מיוני 2020. בתפקידו הקודם שימש כראש המכון להנדסת ים, מדע וטכנולוגיה במשך שמונה שנים


10:01 ,15.01.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

 

איגוד הספנות הגדול בעולם BIMCO מינה את דייויד לוסלי למזכיר הכללי ולמנכ״ל החדש החל מיוני 2020. מר לוסלי מצטרף לאיגוד BIMCO לאחר שעמד בראש המכון להנדסת ים, מדע וטכנולוגיה (IMarEST), ואותו הוביל בשמונה השנים האחרונות.

 

אנגוס פרו, המזכיר והמנכ״ל הנוכחי של BIMCO, הודיע ​​בעבר כי בכוונתו לעזוב את התפקיד בקיץ 2020 לאחר שהוביל את הארגון במשך שבע שנים.

 

נשיא BIMCO, סדן קפטנוגלו, שהודיע ​​על מינויו, ציין כי ״אנו שמחים שמצאנו יורש שיכול להמשיך ולבנות על העבודה המצוינת שביצעה אנגוס פרו במיצובה של BIMCO כאיגוד הספנות הבינלאומי הגדול בעולם. למר לוסלי כישורי תקשורת יוצאי דופן והוא מנהיג מוכח של אראגון ספנות בינלאומי. 

 

לפני שהצטרף ל-IMarEST, ניהל מר לוסלי את הפעילות במשרד ההידרוגראפי של בריטניה (UKHO), שם היה אחראי למעבר ממוצרי ניווט אנלוגיים לדיגיטליים, וכיהן כיו״ר קבוצת העבודה הגיאוגרפית למידע על Geospatial (DGWIG) כדי לסייע בהפעלה של סטנדרטיזציה גלובלית. הוא שירת גם בים במשך 10 שנים בחיל הים המלכותי בבריטניה.

 

״אני נרגש מאוד להצטרף ל- BIMCO בזמן קריטי זה לתעשייה שנמצאת במצב רגיש, עם טכנולוגיות  חדשות והגברת הרגולציה הסביבתית כאשר לכולם השפעה משמעותית. אני מצפה לעבוד עם הדירקטוריון כדי להבטיח ש-BIMCO תשמור על הרלוונטיות ועל עמדת המנהיגות שלה, תמשיך לספק פתרונות מעשיים וייעוץ מומחה לחבריה ולקהילה הימית הרחבה יותר״, אמר לוסלי.