שירות האקספרס Z7S של צים יפקוד גם את קאושינג

השירות הפופולרי של צים יחל לפקוד את הנמל הטייוואני החל מחודש נובמבר הקרוב. צים: הפקידה נוספת תעניק ללקוחות יתרונות ייחודיים כמו טרנזיט טיים מהיר וקישור ישיר בין טייוואן וארה״ב


10:35 ,16.10.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת צים הודיעה היום כי החל מחודש נובמבר 2017, השירות הפופולרי של החברה Z7S (Seven Stars Express Service) יחל לפקוד את נמל קאושינג (Kaohsiung) בטייוואן. נזכיר כי שירות זה מעסיק 11 אניות בנפח של 5,000 TEU כל אחת אשר מופעלות באופן עצמאי על ידי צים בלבד, דבר המאפשר, לטענת החברה, אמינות בלוחות זמנים ודיוק רב.

 

לדברי צים, הפקידה בנמל קאושינג, טייוואן, תעניק ללקוחות יתרונות ייחודיים בהם גישה ישירה לטרמינל מאהר (Maher) בניו יורק, שירות ייחודי המקשר בין קאושינג ונמל ווילמינגטון בנורת׳ קרולינה, טרנזיט טיים מהיר מנמלי ווילמינגטון וסוואנה – שירות פרימיום עבור יצוא מארה״ב לטייוואן, פקידה של טרמינל 5, ברציף 77/78 בנמל קאושינג, לטובת גישה קלה ונוחה למפעלי ייצור באזור, וכן יציאה מנמל קאושינג לקראת סוף השבוע.

 

סבב הפקידה החדש של שירות הדגל Z7S הינו כדלקמן:

 

Kaohsiung – Da Chan Bay – Yantian – Cai Mep – Port Kelang – Colombo – New York- Norfolk – Wilmington – Savannah – Port Kelang – Kaohsiung

 

האנייה הראשונה אשר תפקוד את נמל Kaohsiung במסגרת הסבב החדש הינה ZIM ONTARIO שתעשה כן ב-3 בנובמבר.

 

מצים נמסר כי הפקידה שהתווספה לקו הינה חלק ממאמצי החברה לשפר ולחזק את שירותיה בסחר בין אסיה והחוף המזרחי של ארה״ב ולתת מענה לצרכי השוק.