15 שנות פעילות בישראל לחברת Salamis Lines

החברה מפעילה שתי אוניות בקו שבועי לישראל ומציעה פקידה קבועה בנמל חיפה. החברה ציינה לאחרונה 15 שנות שיתוף פעולה עם נמל חיפה


00:00 ,23.11.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

החברה מפעילה שתי אוניות בקו שבועי לישראל ומציעה פקידה קבועה בנמל חיפה. החברה ציינה לאחרונה 15 שנות שיתוף פעולה עם נמל חיפה
 
מחברת רוזנפלד ספנות, הסוכנת הבלעדית של חברת Salamis Lines, ציינו לאחרונה 15 שנות פעילות בישראל של חברת הספנות היוונית. החברה החלה את פעילותה בישראל עם מעבורת הנוסעים Nissos Kypros אשר הביאה לישראל תיירים וצליינים ובבטן האונייה הציעה לקהל היבואנים והיצואנים הובלות ימיות ליוון. כיום, גולת הכותרת של שירותי החברה הינה שירות נגררי הקירור (טריילרים) מבית האריזה של החקלאי עד לבית המקבל בצפון אירופה, כל זאת תוך שבוע ימים.
 
הקרבה הגיאוגרפית של ישראל לאי קפריסין גרמה להנהלת חברת הספנות היוונית לכלול את נמל חיפה בכל הפלגות החברה באמצעות שתי האוניות הקבועות הפועלות בקו במשך כל השנה, ולא רק במהלך העונה החקלאית.
 
לדברי יו"ר החברה, מר וואסוס, לוח זמנים מדויק ניצב כנר לרגלי התנהלות החברה. "לישראל מקום חם בלבי" אמר מר ואסוס, "שיתוף הפעולה שלי עם ישראל החל עוד לפני שהקמתי את חברת Salamis. שנים רבות פעלתי כסוכן אוניות אשר פקדו את ישראל, ותמיד ידעתי ששיתוף הפעולה שלי עם מדינת ישראל יימשך שנים רבות".
 
מר זרי רוזנפלד, מנכ"ל חברת א. רוזנפלד ספנות, סוכנת חברת Salamis בישראל, נפגש לאחרונה עם מר מנדי זלצמן, מנכ"ל חברת נמל חיפה, והגיש לו מגן ההוקרה מטעם הנהלת חברת Salamis עבור 15 שנות שיתוף פעולה עם נמל חיפה.