גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.69 -0.216
אירו 4.1932 -0.24
ליש"ט 4.7596 -0.067
100 יין 3.3733 +0.021
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

משלחת בכירה של אנשי עסקים מאסיה מבקרת בישראל

בראש המשלחת עומד רוני צ׳אן, מיזמי הנדל״ן המובילים בסין, והיא כוללת אנשי עסקים בכירים מיפן, טייוואן, הודו, מיאנמר ומונגוליה. השר אלי כהן: בטוחים שנראה את פירות ביקור זה בחודשים הקרובים
08.05.18 / 12:28
חברי המשלחת עם השר אלי כהן. צילום: דרור סיתהכל
08.05.18
חברי המשלחת עם השר אלי כהן. צילום: דרור סיתהכל

ממשרד הכלכלה נמסר כי כמדי שנה בשש שנים האחרונות מוביל איש העסקים רוני צ׳אן, הנחשב לידיד ישראל, משלחת המורכבת מאנשי עסקים בכירים, במטרה להציג בפניהם את סוד ההצלחה של תעשיית ההייטק והחדשנות הישראלית. מלבד סין, השנה לראשונה מורכבת המשלחת מאנשי עסקים מרחבי אסיה ביניהם: מיליארדרים המנהלים תאגידים גדולים בתחומי נדל״ן, פיננסים (בנקאות, ביטוח, השקעות), תשתיות, בריאות וטלקום. כגון: מר Ming-Chung Tsai– יו״ר הקבוצה הפיננסית השנייה בגודלה בטייוואן, מר Aloke Lohia– מנכ״ל הקבוצה היצרנית הגדולה בעולם של PET (פוליאסטר לבקבוקי פלסטיק וטקסטיל) ומר Serge Pun– איש העסקים ממיאנמר העומד בראש קבוצת YOMA

 

לדברי רוני צ׳אן, כתוצאה מהמשלחות הקודמות, לפחות שלושה אנשי עסקים חזרו לישראל בעקבות ביקורם והשקיעו עד כה כ-450 מיליון דולר בחברות ישראליות באופן ישיר או עקיף. 

 

במסגרת הביקור אירח שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, את חברי המשלחת לפורום עסקי משותף והציג בפניהם את החדשנות הישראלית ואת הנסיבות השונות שהובילו להפיכתה של ישראל ל״אומת חדשנות״. השר הדגיש בפני חברי המשלחת את היתרונות של עשיית עסקים עם ישראל ועודד את חברי המשלחת לבחון את ההזדמנויות השונות להשקעה בטכנולוגיה ישראלית.  

 

שר הכלכלה והתעשייה כהן מסר: ״ביקור משלחת זו מגיע בהמשך לביקורים קודמים בתקופה האחרונה, ביניהם ג׳ק מא מייסד אליבאבא ויו״ר חברת מיצובישי. אנו רואים זרם בלתי פוסק של משלחות ואנשי עסקים מכל רחבי העולם שמגיעים לישראל ללמוד על החדשנות הישראלית. ביקור משלחת זו תורם למיצוב עוצמתה הכלכלית והטכנולוגית של מדינת ישראל בקרב אנשי עסקים מובילים במדינות שונות באסיה, ומעודד את חברי המשלחת לעשיית עסקים עם ישראל. אנו בטוחים שנראה את פירות ביקור זה בחודשים הקרובים״. 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×