אשדוד טרמינל משיקה פתרון אחסון ישיר ליבואנים

החברה רותמת את מהפכת הדיגטציה ושיטת ״עשה זאת בעצמך״ לתחום האחסנה ומציעה חיסכון של עד 30% בעלויות האחסנה עקב ביטול הצורך והעלויות של הגורמים המתווכים. נתנאל גולדשטיין, מנהל אשדוד טרמינל: ״גמישות מלאה ושליטה מוחלטת של היבואן בתכנון מועדי הפריקה והאחסנה״


10:39 ,27.10.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת אשדוד טרמינל מקבוצת פרידנזון הודיעה על השקת פתרון אחסון ישיר במסגרתו היא מקרבת את מהפכת הדיגיטציה והנגשת פתרונות האחסון ישירות ליבואנים, תוך ייעול והוזלת תהליכי האחסון וביטול הצורך והעלויות של הגופים המתווכים.

 

מהחברה נמסר כי פתרון אחסון ישיר שהיא מציעה מעניק ליבואן אפשרויות אחסנה ייחודיות המתאימות לצרכיו היחודיים, זאת בשילוב עם חיסכון כספי של עד 30% מעלויות האחסנה עקב ביטול הצורך בגורמים מתווכים אשר עד היום דרשו וקיבלו עמלות גבוהות על שירותי הקישור והתיאום בין היבואן למסוף המטענים והאיחסון.

 

נתנאל גולדשטיין, מנהל אשדוד טרמינל, ציין כי ״עד כה, בתחום האחסנה העסקית, יבואנים אשר ייבאו משלוח לישראל נוהלו על ידי עמילי המכס וחברות הספנות בכל הנוגע לבחירת מקום האחסון ועלויות האחסון. כיום, מהפכת האונליין ו-DIY (עשה זאת בעצמך), המאפיינת את כל תחומי חיינו, הולכת ונכנסת גם לתחומים אשר מסורתית נחשבים לתחומים שמרניים יותר. תהליך זה עובר כחוט השני בכל תחומי חיינו וגם תחומי ההובלה הימית ותחום האחסנה העסקית שהינם תחומים שמרניים ומסורתיים יותר מפנימים את השינוי והמהפכה הדיגיטלית״.

 

חברת אשדוד טרמינל מספקת פתרונות אחסון כוללים כגון מסוף מכולות תחת פיקוח מכס, מסוף למכולות ריקות, שירותי אחסנה לטווח ארוך, שירותי פריקה וטעינה ומתחם מכולות קירור, מטען כללי וכימיקלים. המתחם פתוח כל יום מהשעה 6:00 עד 22:00, וכולל בנוסף מסוף רכבת מטענים עצמאי, המקושר לכל תשתיות קו הרכבת בישראל.

 

גולדשטיין הוסיף כי ״גודלו ומיקומו של הטרמינל, אפשרויות האחסון המגוונות ופתרונות ההובלה המקיפים בים וביבשה, מאפשרים גמישות מלאה ושליטה מוחלטת של היבואן בתכנון מועדי הפריקה והאחסנה ומסייעים ליבואן בתכנון מושכל של ההובלה, האיחסון וההפצה של מוצריו״.