מארסק משדרגת שירותי האחסנה וההפצה דיגיטליים עם JDA

מערכת ניהול המחסן החדישה של JDA מבוססת הענן תעזור ללקוחות למארסק לשפר הליכים במחסנים ויעילות תוך הוזלת עלויות המלאי. הפתרון הדיגיטלי ייכנס לשימוש באירופה וארה״ב במהלך הרבעון הרביעי של השנה


10:04 ,25.09.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

קבוצת מארסק הודיעה כי היא תרחיב את שירותי לוגיסטיקת המכולות מקצה לקצה עם פתרונות האחסנה של JDA Software, ובכך תמשיך לבנות את שירותי האחסנה וההפצה שלה. המהלך הוא חלק מההתמקדות המתמשכת של מארסק בטכנולוגיות דיגיטליות שמפשטות את רשתות האספקה ​​המורכבות והולכות של לקוחותיה.

 

כיום חברת Maersk Warehousing and Distribution מציעה ללקוחותיה את היתרונות של רשת משלוחים מקצה לקצה וגמישות רבה יותר באמצעות מגוון רחב של פתרונות לוגיסטיים, במחסנים הממוקמים אסטרטגית, כמו גם את הליכי העיבוד והמערכות היעילות ביותר בתחום ההפצה.

 

תוספת הפתרונות מבוססי הענן של JDA תרחיב עוד יותר את הטווח והגמישות של שירותי המשלוחים מארסק. מערכת ניהול המחסן החדישה של JDA תעזור ללקוחות למארסק לשפר הליכים במחסנים ויעילות תוך הוזלת עלויות המלאי. הדבר גם יסייע ללקוחות מארסק לאזן בין החובה למשלוחים מהירים והצורך בהפצה יעילה וחסכונית.

 

האנינג גולדמן, ראש מחלקת הפצה ואחסנה במארסק, ציין כי ״דיגיטל היא כבר לא מילת באזז. כיום הוא פותח ערך עצום לפעילות הלוגיסטיקה והמחסן שלנו. המומחיות של JDA והחדשנות המובילה שלה כבר מייצרות יתרונות תחרותיים עבור לקוחותיה. התוספת של הפתרונות המרגשים האלה לפרוטפוליו שלנו יעזור לנו להציע ללקוחות מארסק פתרונות ייחודיים באמת מקצה לקצה״.

 

השגת מלאי למקום הנכון ובזמן הנכון כיום מבוססת על רשתות עם ספקים מרובים וחברות שילוח. פתרונות דיגיטליים יכולים לספק שקיפות בכל שרשרת האספקה ​​כדי לשפר את הביצועים בזמן אמת, למשל, לתאם את לוחות הזמנים של מספר ספקים להתאמה לשיבושים בעולם האמיתי, כמו מזג אוויר פוגעני. פתרונות דיגיטליים יכולים גם לפשט עסקאות מורכבות בין שחקנים שונים ואתרי אחסון עם תנאי הפעלה שונים מאוד.

 

מארסק תתחיל בפריסת הפתרון הדיגיטלי לניהול מחסנים באירופה (גוטנברג) ובארה״ב (ניוארק וסנטה פה) במהלך הרבעון הרביעי של השנה, ותשתמש באתרים אלה לבניית התבנית עבור מתקני האחסון גלובליים של מארסק.