חברת ביטוח האשראי Coface משיקה אתר עבור הלקוחות הישראלים

האתר מיועד לתת ללקוחות כלים לתמיכה בפעילות, כולל מידע על סיכוני אשראי במדינות היעד


13:00 ,20.05.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

כחלק מכניסתה לפעילות בישראל משיקה ענקית ביטוח האשראי הבינלאומית Coface אתר המיועד ללקוחות הישראלים.

 

האתר החדש נועד לתת ללקוחות החברה בישראל כלים שיתמכו בפעילותם בארץ בתחומי הייצוא. כמו כן, באתר מפורטים שירותי ביטוח האשראי של החברה, המותאמים לצרכן הישראלי. האתר כולל מידע על סיכוני האשראי במדינות היעד המרכזיות של היצואנים הישראלים, עבודות מחקר על המדינות השונות ומידע על המוצרים השונים של החברה.

 

באתר ישנו תחום שלם המוקדש לנושא ההערכה וסיכון, נושאים שהם תחומי המומחיות של Coface. חלק מהכלים הזמינים ללקוחות באתר הם: המפה עולמית של סיכון המדינה, עם תוספות חדשות ומעודכנת, ושני חלקים ("Economic studies" ו-"News and Publications") העוסקים בניתוח מפורט של רמות הסיכון במדינות שונות על פי מגזרים.

 

מנכ"לCoface  בישראל כרמינה מנדולה: "נקודת המבט והצרכים העסקיים של הלקוח הישראלי, הם אלו שעל פיהם בנינו את האתר החדש. האתר מלא במידע על ההערכות ודירוג סיכונים במדינות שונות והוא מקור מידע עיקרי למי שרוצה מידע על Coface ופעילותה בישראל".

 

קבוצתCoface  הינה מובילה עולמית בתחום ביטוח האשראי ומציעה לחברות ברחבי העולם פתרונות כדי להגן עליהם מפני סיכון פשיטת הרגל האפשרית של לקוחותיהן, הן בשוק המקומי בו הם פועלים והן בשווקי יצוא.