חברת DSV החליטה להשמיט את Panalpina משם המותג

החל משנת 2019 ובעקבות רכישת Panalpina השוויצרית השם DSV Panalpina היה השם של חברת השילוח והלוגיסטיקה. בעקבות רכישה עסקי הלוגיסטיקה של Agility הוחלט בדירקטוריון החברה לחזור לשם המקורי


10:07 ,09.09.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת DSV החליטה להשמיט את השם Panalpina משם המותג שלה וזאת באופן מיידי. החברה, שרכשה את חברת השילוח והלוגיסטיקה השוויצרית לפני כשנתיים, הוסיפה את שמה לשם המותג ונקראה DSV Panalpina אך כאמור, ההחלטה לחזור לשם הישן של החברה, קרי DSV, אושרה אתמול בפגישה כללית של בעלי המניות של החברה.

 

החל משנת 2019 השם DSV Panalpina היה השם של חברת האם של חברת השילוח והלוגיסטיקה, אבל בעקבות הצעה של דירקטוריון החברה שינוי השם והחזרה לשם הקודם אושר כאמור אתמול.

 

נזכיר כי במהלך אוגוסט האחרון DSV השלימה את הרכישה של GIL, עסקי הלוגיסטיקה הבינלאומית של חברת Agility. החברה מתכוונת לעבור אינטגרציה עם החברה וזהו השינוי המשמעותי הגדול מאז השילוב עם חברת פנלפינה בשנת 2019 כאמור.

 

מהחברה נמסר כי עם הרכישה של GIL זהו התזמון הנכון לשנות את השם את חברת האם בחזרה ל-DSV ולהבטיח את עקביות המותג בכל השווקים ובכל הפעילויות.

 

החברה הוסיפה כי לדירקטוריון החברה נבחר חבר חדש – טארק סולטן אל-אסה, סגן נשיא חברת Agility. נציין כי לאחר המכירה של חטיבת GIL חברת Agility הפכה לבעלת מניות מהותית בחרת dsv.