חברת IBL הצטרפה לרשת סוכנים חדשה

מדובר ברשת סוכנים ענפה וותיקה בשם GAL. בנסרד אינטרנשיונל קיבלה זיכיונות בעשר מדינות בעולם, וישראל היא אחת מהן. בנסרד: הרשת מרכזת חברות שילוח ולוגיסטיקה מהאמינות והטובות בעולם״


09:43 ,25.12.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת IBL הצטרפה לרשת סוכנים ענפה וותיקה בשם GAL (Global Alliance Corporation), וזאת בנוסף לרשת הסוכנים WCA. מחברת בנסרד אינטרנשיונל נמסר כי ״הרשת מרכזת חברות שילוח ולוגיסטיקה מהאמינות והטובות בעולם עם מערך לוגיסטי ומסחרי אשר כל אחד מהם מהגדולים במדינתו״.

 

נציין כי חברת בנסרד אינטרנשיונל קיבלה זיכיונות ב-10 מדינות בעולם, וישראל היא אחת מהן ותיוצג על ידי IBL חברת השילוח בישראל.

 

רפאל סבן, מנכ״ל IBL ישראל, ציין כי החברה החלה לפעול באמצעות סוכנות GAL בישראל. ״המטרה בהצטרפות לרשת הסוכנים הזאת היא לתת תמיכה לוגיסטית היקפית ללקוחות שלנו בארץ במגוון רחב מאוד של יעדים בכל העולם, בנוסף למשרדי בנסרד אינטרנשיונל הקיימים ברחבי העולם״.  

 

סבן הוסיף כי ״התחלנו את תהליך ההצטרפות לפני שנה. מדובר ברשת מאוד קפדנית, והרשת הזאת תרחיב את השירות שאנחנו יכולים להעניק ללקוחות באיטליה, ספרד, פורטוגל, מקסיקו ומדינות סקנדינביה. בנסרד מתכוונת בנוסף לתת שירותים לחברות שילוח ולוגיסטיקה ברשת בין השאר תמיכה בצרפת, בנגלדש, מרוקו, פקיסטן וקמבודיה וישראל,  וכמובן, גם עבור הלקוחות שלנו שיקבלו כתוצאה מכך שירות מצוין בכל רחבי העולם״.